جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
تصادف زنجیره ای در بزرگراه همت
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۲/۰۵/۰۷

تصادف زنجیره ای در بزرگراه همت

پرشین خودرو: تصادف زنجیره ای خودروها در بزرگراه همت مرگ عابر پیاده را همراه داشت.

به گزارش «پرشین خودرو»، ساعت 5:59 دقیقه صبح امروز تصادف چند خودرو در مسیر شرق به غرب اتوبان همت رو به روی برج میلاد به سازمان آتش نشانی و پلیس اطلاع داده شد. امدادگران پس از حضور در محل حادثه دریافتند در ابتدا یک دستگاه پراید با یک عابر پیاده برخورد کرده و در همان محل متوقف شده بود.

در ادامه یک کامیون ایسوزو نیز با پراید برخورد کرده از مسیر منحرف و در میان اتوبان واژگون شد. یک دستگاه خودرو پژو 405 نیز به شدت با کامیون تصادف کرده بود. آتش نشانان با ایمن سازی محل اقدامات نجات خود را آغاز کرده و راننده ایسوزو را از داخل خودرو خارج و او را تحویل امدادگران اورژانس دادند. در ادامه نیز مشخص شد عابر پیاده بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

ساعت 6:31 دقیقه با پایان عملیات آتش نشانان مسیر بازگشایی و تردد در بزرگراه همت از سر گرفته شد.

سقوط مرگبار کامیون از روی پل ستاری به اتوبان تهران - کرج

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، جزئیات تصادف مرگبار بامداد امروز در بزرگراه ستاری و سقوط کامیون از روی پل را تشریح کرد.

جلال ملکی در تشریح حادثه به مهر گفت: ساعت 1:29 بامداد دوشنبه برخورد چند دستگاه خودرو در بزرگراه ستاری به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد. در ادامه آتش نشانان سه ایستگاه خود را به محل حادثه رساندند.

وی افزود: در بررسیها مشخص شد یک دستگاه کامیون کمپرسی که بار نخاله داشت به دلیلی نامعلوم با یک دستگاه پراید و یک موتورسیکلت تصادف کرده و پس از برخورد با گاردیل از روی پل به داخل اتوبان تهران- کرج سقوط کرده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: بر اثر سقوط این کامیون مسیر شرق به غرب اتوبان تهران- کرج مسدود شده و آتش نشانان به دو گروه تقسیم شدند و عملیات امداد و نجات را آغاز کردند.

ملکی خاطر نشان کرد: گروه اول، سه سرنشین خودروی پراید که زوج جوانی و کودک شش ساله شان بودند را از داخل خودرو خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند. 2 راکب موتورسیکلت نیز مصدوم شده بودند که از سوی امدادگران اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: آتش نشانان با کمک ماموران راهور مسیر اتوبان را مسدود کرده و با برش اتاقک کامیون، راننده 29 ساله را بیرون کشیده که مرگ او از سوی امدادگران اورژانس تایید شد. همچنین گاردریل های اتوبان بر روی چند خودرو سقوط کرده و به آنها آسیب رسانده بود.

وی در پایان گفت: آتش نشانان با یک دستگاه جرثقیل سنگین، کامیون را به حالت عادی درآورده و ساعت 4:03 این عملیات به پایان رسید.

همچنین روز گذشته مأموران پلیس راه کشور در جاده‌ها شاهد حوادث دلخراشی بودند که بر اثر وقوع تصادفات رانندگی ۱۲ نفر از هموطنان کشته و ۳۲ نفر دیگر مجروح شدند.

برخورد وانت نیسان با یک دستگاه ون

برابر اعلام پلیس راه استان تهران در ساعت 16:45 روز یکشنبه بر اثر برخورد وانت نیسان با یک دستگاه ون درکیلومتر 45 آزاد راه تهران - قم 3 نفر کشته و 1 نفر دیگر مجروح شدند.

کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده ون میتسوبیشی نسبت به وانت نیسان و نقض ماده 4 قانون ایمنی راه و راه آهن (توقف در باند عبور ) از جانب راننده وانت نیسان اعلام کردند.

واژگونی سواری پراید در گیلان

برابر اعلام پلیس راه استان گیلان در ساعت 04:00 روز یکشنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پراید در کیلومتر 44 جاده تالش به صومعه سرا 5 نفر مجروح شدند.

کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری اعلام کردند.یک کشته و 4 مجروح در حادثه واژگونی پژو 405 در سیستان و بلوچستان

برابر اعلام پلیس راه استان سیستان و بلوچستان در ساعت 16:20روز یکشنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پژو 405 درکیلومتر 132 محور روستایی زابلی به سرباز یک نفر کشته و 4 نفر دیگر مجروح شدند.

کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند.

همچنین در ساعت 02:40 روز یکشنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پژو 405 درکیلومتر 70 محور جکیگور به ایرانشهر موجب 2 نفر کشته و 2 نفر دیگر مجروح شدند و کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند.

برخورد سواری پژو 405 با یک دستگاه کامیون

برابر اعلام پلیس راه استان لرستان در ساعت 06:20 روز یکشنبه بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو 405 با یک دستگاه کامیون بنز در کیلومتر 15 جاده روستایی ده ترکان 4 نفر کشته و 1 نفر مجروح شدند.

کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند.

برخورد سواری پراید با 3 خودرو سنگین

برابر اعلام پلیس راه استان ایلام در ساعت 08:20 روز یکشنبه بر اثر برخورد چهار خودرو ( یک دستگاه کامیون بنز، یک دستگاه سواری پراید، یک دستگاه کامیون ولوو و یک دستگاه تریلی دانگ فنگ ) در کیلومتر 51 جاده ایلام به کرمانشاه 6 نفر مجروح شدند.

کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده کامیون بنز اعلام کردند. 2 کشته و 13 مجروح در حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در جاده دامغان به شاهرود

برابر اعلام پلیس راه استان سمنان در ساعت 22:45 روز یکشنبه بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس ولوو و یک دستگاه کامیون دانگ فنگ در کیلومتر 58 جاده دامغان به شاهرود 2 نفر کشته و 13 نفر مجروح شدند.

کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده اتوبوس ولوو اعلام کردند.

برچسب ها:
کشتهتصادف
نظر بینندگان
!
!
!