شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۶ | ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
چرا قیمت خودرو در 124 درج نمی شود؟
۰۹:۳۶ | ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
گرندکس

چرا قیمت خودرو در 124 درج نمی شود؟

پرشین خودرو: مدیر کل صنایع فلزی و معدنی سازمان حمایت با اشاره به اینکه همچنان شورای رقابت خود را مرجع تعیین دستور العمل و قیمت گذاری خودرو می داند، گفت: به محض تعیین مرجع اصلی قیمت گذاری خودرو، قیمت ها را در سامانه ۱۲۴ به اطلاع مردم خواهیم رساند.

به گزارش «پرشین خودرو»، شهرام میرآخرلو در خصوص دلایل عدم درج قیمت انواع خودروها در سایت 124 ، اظهار داشت: مرجع قیمت گذاری خودرو هنوز با اختلاف نظرهایی همراه است و تاکنون اجماع نظری در این رابطه صورت نگرفته است.

وی با اشاره به اینکه طی هفته های گذشته جلسات متعددی بین سازمان حمایت، کمیسیون اصل 90 ، نمایندگان وزارت صنعت و شورای رقابت برای تعیین تکلیف مرجع قیمت گذاری خودرو برگزار شده است، افزود: در روند این جلسات همچنان شورای رقابت خود را مرجع تعیین دستور العمل و قیمت گذاری خودرو می داند که این امر با اختلاف نظرهایی همراه است.

به گزارش تسنیم، مدیر کل صنایع فلزی و معدنی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان اضافه کرد: به استناد قانون پیش از این سازمان حمایت لیست قیمت تمام خودروها را در سامانه 124 درج می کرد اما در شرایط فعلی در بلاتکیفی قرار دارد که به محض تعیین مرجع اصلی قیمت گذاری خودرو قیمت را به اطلاع مردم خواهد رساند و نظارت لازم را در این حوزه اعمال می کند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
124سازمان حمایت
نظر بینندگان
تحویل اسفند
vote
۱
vote
۱۳۹۲/۰۵/۰۹
نتیجه این دعواهای شما اینه که خودرویی که ما در آبان91(طرح پیشفروش عیدغدیر ایران خودرو) ثبت نام کردیم و 71 درصد پولشو هم پرداخت کردیم هنوز تحویل نگرفته ایم. از دعواهای شما خودروسازان نهایت سواستفاده. را کردند و تا میتوانستند به ملت ظلم کردند. واقعا نمیبخشم شما سازمان حمایت و شورای رقابت را.
!
!
!