یكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۷ | ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
محدودیت‌های ترافیکی مراسم تحلیف
۱۱:۰۷ | ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
گرندکس

محدودیت‌های ترافیکی مراسم تحلیف

پرشین خودرو: پلیس تهران بزرگ با اشاره به اجرای محدودیت‌های ترافیکی به واسطه مراسم تحلیف رئیس‌جمهوری عنوان کرد این محدودیت‌ها از ساعت ۱۴ شروع شده و تا ساعت ۲۲ ادامه خواهد داشت.

به گزارش «پرشین خودرو»، سردار حسین رحیمی، با اشاره به اینکه مراسم تحلیف رییس‌جمهوری روز یکشنبه با حضور بیش از 50 تن از سران و شخصیت‌های جهان و صدها تن از شخصیت‌های داخلی در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود، افزود: برابر هماهنگی‌های صورت گرفته، پس از پایان این مراسم ضیافت شامی به میزبانی رییس‌جمهوری در مجموعه سعدآباد برگزار خواهد شد که بر این اساس پلیس تدابیر ویژه‌ای را به مرحله اجرا می‌گذارد.

وی با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی از ساعت 14 تا 22 یکشنبه در تهران اعمال خواهد شد، از شهروندان خواست ضمن همکاری با پلیس با توجه به حجم زیاد مهمانان خارجی، از ترددهای غیرضروری در ساعات یاد شده در کلیه معابر پایتخت خودداری کنند تا با ترافیک سنگین مواجه نشوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اینکه از ساعت 14 روز یکشنبه تا ساعت 19 ایستگاه متروی بهارستان بسته خواهد بود و پایانه‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی میدان بهارستان نیز در این مدت فعالیتی نخواهند داشت، افزود: در عین حال اتوبوس‌های مسیر جمهوری نیز تا چهارراه مخبرالدوله نسبت به جابه‌جایی مسافران اقدام کرده و تمامی ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی از میدان بهارستان به چهارراه مخبرالدوله منتقل می‌شوند.

رحیمی افزود: از ساعت 14 روز یکشنبه در طول خیابان سپاه، جمهوری و بزرگراه صیاد، محدودیت‌های تردد اعمال شده و بر این اساس تردد از میدان سپاه تا بهارستان و شهید مصطفی خمینی تا چهارراه سرچشمه ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه از ساعت 14 تا 19 روز یکشنبه هرگونه تردد و توقف در طول خیابان مردم، خیابان مجاهدین مسیر شرق به غرب از تقاطع ایران به سمت غرب و میدان بهارستان ممنوع است، افزود: همچنین توقف وسایط نقلیه در طول‌ خیابان‌های سپاه و شهید مصطفی خمینی در حد فاصل خیابان مجاهدین اسلام تا خیابان نخشب، در ضلع شرقی و جنوبی مجلس شامل خیابان‌های نخشب و مردم، طول خیابان مجاهدین اسلام در حد فاصل خیابان مردم تا میدان بهارستان، طول خیابان جمهوری حد فاصل تقاطع سعدی (چهارراه مخبرالدوله) تا میدان بهارستان و طول خیابان اکباتان در حد فصل خیابان ملت و میدان بهارستان از ساعت 14 تا 19 ممنوع است.

رئیس پلیس راهور تهران به ممنوعیت‌های تردد اشاره و با بیان این که این محدودیت از ساعت 14 تا 19 روز یکشنبه اجرا خواهد شد تصریح کرد: از شمال از میدان سپاه به سمت جنوب در طول مسیر تا میدان بهارستان تردد خودروها ممنوع است. همچنین از جنوب، خیابان شهید دیالمه از خیابان امیرکبیر به سمت شمال و در تقاطع سرچشمه از تردد وسایط نقلیه به سمت شمال جلوگیری خواهد شد.

وی افزود: همچنین از شرق طول خیابان مجاهدین اسلام، از میدان شهدا به سمت غرب مسدود خواهد شد. همچنین تقاطع خیابان ایران به سمت غرب و کلیه خیابان‌ها و کوچه‌های منتهی به خیابان مجاهدین اسلام حد فاصل خیابان ایران و میدان بهارستان در طول برگزاری مراسم مسدود خواهد بود.

رحیمی به مرز غربی محدوده ممنوعیت تردد اشاره کرد و گفت: از سمت غرب خیابان جمهوری از تقاطع سعدی (چهارراه مخبرالدوله) به سمت شرق مسدود بوده و در سایر خیابان‌های فرعی منتهی به خیابان جمهوری شرقی و میدان بهارستان تردد وسایط نقلیه ممنوع است. همچنین خیابان اکباتان واقع در ضلع جنوب غربی میدان بهارستان از تقاطع ملت به سمت میدان بهارستان نیز بسته خواهد بود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین به مسیرهای جایگزین اشاره کرد و گفت: خودروهایی که قصد دارند از شمال به جنوب در مسیر صیاد تردد کنند، در میدان سپاه با دوطرفه شدن خیابان طالقانی می‌توانند از طریق این خیابان و خیابان پادگان ولیعصر(عج) به خیابان شریعتی هدایت شده و از آنجا به سمت شمال یا جنوب ادامه مسیر دهند. همچنین این دسته از رانندگان می‌توانند از خیابان سعدی، چهارراه مخبرالدوله به سمت جنوب، خیابان امیرکبیر و میدان امام خمینی (ره) نیز استفاده کرده و پس از آن به سمت شرق یا غرب بروند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در خصوص رانندگانی که قصد دارند در مسیر جنوب به شمال از ضلع شرقی محدوده، تردد کنند، گفت: بر این اساس این دسته از رانندگان می‌توانند وارد خیابان ایران و زرین خامه شده و از آنجا به سمت شمال یا غرب تعیین مسیر کنند.

وی با اشاره به اینکه از ساعت 17 تا 22 نیز با توجه به ضیافت شام در نظر گرفته شده در اطراف مجموعه سعدآباد محدودیت تردد اعمال می‌شود، گفت: بر این اساس در این مدت تمام خیابان‌های اطراف مجموعه سعدآباد از جمله خیابان جاودان، طاهری و ملکی محدودیت کامل تردد اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهور تهران خاطرنشان کرد: در این مدت توقف وسایط نقلیه در خیابان‌های طاهری، ملکی، افرا، جاودان، فلاحی، البرز و طول ولیعصر(عج) از میدان تجریش تا چهارراه شهید چمران (پارک وی) در هر دو مسیر و معابر همجوار با ساختمان حافظیه (سعدآباد) ممنوع خواهد بود.

همچنین در خیابان طاهری در هر دو مسیر حد فاصل خیابان فلاحی تا مجموعه سعدآباد، خیابان افرا از تقاطع خیابان ملکی و تقاطع خیابان جاودان به سمت شمال، خیابان البرزکوه در هر دو مسیر حد فاصل کوچه کیوان تا مجموعه سعدآباد، خیابان آبان و شاهین در تقاطع خیابان طاهری به سمت جنوب و خیابان مژگان تقاطع خیابان طاهری به سمت شمال تردد وسایط نقلیه ممنوع است.

رحیمی با اشاره به اینکه تعدادی از سران و مقامات مدعو پس از برگزاری مراسم در هتل‌های در نظر گرفته شده مستقر و تعدادی نیز به فرودگاه‌های بین‌المللی امام خمینی (ره) و مهرآباد تهران جهت عزیمت به کشور خود منتقل خواهند شد، گفت: بر این اساس به صورت مقطعی علاوه بر محدودیت‌های اعلام شده، در سایر بزرگراه‌ها و خیابان‌های پایتخت نیز محدودیت تردد برای حرکت تیم‌های اسکورت و تشریفات در نظر گرفته خواهد شد که این محدودیت‌ها در مناطق مرکزی و شمالی بیشتر خواهد بود.

وی در پایان ضمن تقدیر از همکاری خوب و صمیمانه مردم و عذرخواهی از این که در طول روزهای شنبه و یکشنبه بعضا به صورت مقطعی مجبورند در ترافیک تردد تیم‌های اسکورت و تشریفات معطل شوند درخواست کرد با توجه به حجم عملیات ترافیکی که در روزهای شنبه و یکشنبه در تهران به مناسبت اجرای مراسم تنفیذ و تحلیف اجرا می‌شود ضمن همکاری با پلیس، از سفرهای غیرضروری در سطح شهر به طور جدی خودداری کنند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!