چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۱۰ | ۱۳۹۲/۰۵/۱۵
اکثریت مجلس با نعمت زاده موافق اند
۰۹:۱۰ | ۱۳۹۲/۰۵/۱۵
اجاره خودرو

اکثریت مجلس با نعمت زاده موافق اند

پرشین خودرو: یک نماینده مجلس با بیان اینکه نعمت زاده از مدیران با تجربه حوزه صنعت است و می توان امیدوار بود گره مشکلات صنعت را بازکند گفت: اکثریت مجلس و کمیسیون صنایع با تصدی مهندس نعمت بر وزارت نفت مواق هستند.

به گزارش «پرشین خودرو»، هادی حسینی اظهار داشت: از ویژگی های بارز نعمت زاده تداوم حضور وی در حوزه های مختلف اقتصادی است بگونه ای که می توان گفت اطلاعات ایشان از حوزه های مختلف اقتصادی بسیار به روز است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شواری اسلامی با اشاره به تجربیات کسب شده توسط نعمت زاده طی سالیان خدمت وی به حوزه صنعت افزود: مطمئناً ایشان با برنامه های موثر خود خواهند توانست کمک شایان توجهی به فضای موجود در اقتصاد و صنعت کشور کنند.

هادی حسینی با بیان اینکه مجلس نیز در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری ، حمایت از دولت جدید و همکاری با دولت در انتخاب وزرا را در دستور کار قرار داده است افزود: اکثریت کمیسیون صنایع و معادن مجلس شواری اسلامی نیز با حضور نعمت زاده موافق هستند.

وی ادامه داد: البته برنامه های پیشنهادی آقای نعمت زاده بنای حمایت از وی را تثبیت خواهد کرد و در وهله اول باید دید که ایشان چه برنامه هایی را مد نظر قرار خواهند داد.

این نماینده مجلس در تشریح خصوصیات بارز وزیر آتی صنعت، معدن و تجارت گفت: 3 مشخصه بارز برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت باید مد نظر قرار گیرد که در اولین وجه انتظار وجود مدیریت مدبرانه با برنامه های جدی و معقولانه از وزیر جدید می رود.

وی افزود: برنامه محور بودن و یا استفاده از برنامه ریزان مجرب در اقدامات صنعتی می تواند تحرکات اقتصادی را با سرو و سامان مواجه کند.

حسینی گفت: دومین مشخصه ای که وزیر آتی باید از آن بهره مند باشد، قدرت اجرانی و توان مدیریتی بالاست تا با تکیه بر آن بتواند برنامه ریزی های تعیین شده در راستای پیشرفت و اعتلای اسلامی را با قدرت بیشتری پیش ببرد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن صداقت با مردم و مجلس و مجموعه وزارت را یکی دیگر از مهمترین مشخصات مهم وزیر مورد انتظار مجلس دانست و تاکید کرد: مشخصات ذکر شده در خصوصیات جناب آقای نعمت زاده وجود دارد و می توان به آن امیدوار بود.

هادی حسینی خاطر نشان کرد: با توجه به موضوعات ذکر شده انتظار می رود که وزیر جدید از ظرفیت های بالای صنعت کشور استفاده کند و در مباحث روابط خارجی نیز بتواند با قدرت بالای خود مشکلات را برای صنعت کاهش دهد تا روان سازی این معضلات به حل تدریجی مسائل نامطلوب صنعت منجر شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!