دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۸ | ۱۳۹۲/۰۵/۲۱
نعمت زاده حمایت مجلسیان را به دست آورده است
۱۱:۰۸ | ۱۳۹۲/۰۵/۲۱
گرندکس
قبل از کسب رای اعتماد

نعمت زاده حمایت مجلسیان را به دست آورده است

پرشین خودرو: اکثر نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزینه پیشنهادی روحانی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت را بهترین و مناسبت ترین فرد برای این سمت می دانند.

به گزارش «پرشین خودرو»، نمایندگان مردم در مجلس کارنامه روشن، تجارب و سوابق کاری، توان اجرایی بالا، آگاهی و دانش محمدرضا نعمت زاده نسبت به وضعیت اقتصادی کشور را از مهمترین دلایل رویکرد مثبت مجلس نسبت به وی عنوان می کنند.

از نظر نمایندگان، وی مناسب ترین گزینه برای حل مشکلات و بازسازی مجدد صنایع کشور است و می تواند با استفاده از ظرفیت های بالای صنعت کشور و با برنامه های دقیق و کارشناسانه خود مشکلات را برای صنایع به ویژه صنعت خودروسازی کاهش داده و کشتی به گل نشسته صنعت خودروسازی را به ساحل آرامش برساند، از این رو اقبال بلندی برای کسب رای اعتماد از نمایندگان مردم دارد.

نعمت زاده یک چهره مقبول در عرصه بین المللی

یک نماینده مجلس آشنائی وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت صنعت، معدن و تجارت در مباحث بین المللی را مثبت دانست و گفت: ارتباط نعمت زاده در مجامع بین المللی می تواند بسیاری از تهدیدات کنونی را از بین ببرد.

رمضانعلی سبحانی فر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: در شرایط کنونی که وضعیت تولید در بخش های صنعتی و تحریم ها، تولید را با مشکل مواجه کرده، حضور افراد با تجربه در راس تصمیم گیری ها می تواند راه را برای حل مشکلات آسان کند.

سبحانی فر تصریح کرد: حضور وزیر پیشنهادی دولت با توجه به تجربیات بالای وی در سطوح مختلف مخصوصاً وزارت صنعت ومعدن می تواند وضعیت موجود را سامان بخشد.

وی خاطر نشان کرد: پتانسیل وزیر پیشنهادی روحانی در حل معضلات صنعتی بسیار بالا بوده و با این اوصاف و با تلاش جهادگران و کمک دستگاه های ذیربط می توان به آینده خوب در اقتصاد کشور امیدوار بود.

نعمت زاده توانایی بازسازی مجدد صنایع کشور را دارد

همچنین نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی از رویکرد مثبت نمایندگان نسبت به محمدرضا نعمت زاده به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: نعمت زاده با کارنامه روشن خود در حوزه های گوناگون صنعتی و مدیریتی جای شکی برای کلیت مجلس باقی نگذاشته است.

حجت الاسلام و المسلمین روح الله بیگی ئیلانلو نایب ریبیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یکی از ویژگی های بارز نعمت زاده پیشینه کاری مرتبط با حوزه های مربوط به صنایع و معادن است، ضمن این که وی با داشتن یک تیم کاری توانمند و اجرایی خواهد توانست حوزه های مربوط به بازرگانی کلان کشور را نیز به درستی مدیریت کند.

وی افزود: خوشبختانه تسلط نعمت زاده و مشاورین و همراهان وی بر شرایط کنونی موجب آسودگی خاطر نمایندگان مجلس برای سپردن این مسئولیت خطیر بر عهده شده است.

وی در خاتمه تصریح کرد: صنایع کشور در حال حاضر با مشکلات فراوانی مواجه هستند و فردی همچون نعمت زاده که در یک برهه تاریخی پس از انقلاب یعنی پس از پایان جنگ تحمیلی توانست صنعت کشور را بازسازی کند این بار نیز خواهد توانست مشکلات فعلی را برطرف سازد.

نعمت زاده مناسب ترین گزینه است

از سوی دیگر رییس کمسیون صنعت ومعدن در خصوص گزینه روحانی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: نعمت زاده به علت تجارب بالا واثبات شایستگی در عرصه مدیریت ودارا بودن سوابق درخشان بهترین گزینه برای منسوب شدن به این سمت است.

رضا رحمانی تصریح کرد: با توجه به کارنامه درخشان وتوانمندی نعمت زاده در این حوزه امید است صنعت ومعدن که تاثیر بسزایی در اقتصاد کشور دارد به جایگاه حقیقی خود باز گردد.

وی بیان کرد: در برنامه هایی که وی به کمیسیون ارائه داده است، نقاط مثبت زیادی در جهت پیشرفت وتوسعه این حوزه وجود دارد باشد که بتواند با کسب آراء از نمایندگان به سمت وزارت صنعت ومعدن وتجارت منسوب شود.

برنامه های نعمت زاده اکثریت مجلس را برای رای اعتماد مجاب کرده است

همچنین یک عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه پس از اعلام برنامه های وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت خانه صنعت و معدن، موافقت اکثریت مجلس با وی صورت پذیرفت اظهار داشت: نعمت زاده از جمله افرادی است که می تواند کشتی طوفان زده صنعت را از وضعیت کنونی نجات دهد.

الله وردی دهقانی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت صنعت و معدن و تجارت یکی از چهره های ملی در صنعت و تولید کشور است و با توجه به سوابق و تجربیات گران سنگ نعمت زاده در مسئولیت های گوناگون صنعتی، تولیدی در بخش های دولتی و خصوصی می توان امیدوار بود اهداف صنعتی کشور از این طریق به سرمنزل مقصود برسد.

دهقانی افزود: با توجه به اینکه نعمت زاده خود یک کارشناس خبره در حوزه سیاست گذاری های صنعتی محسوب می شود و با عنایت به اینکه شرایط کنونی تولید نامطلوب ارزیابی می شود حضور افراد کارآزموده ای همچون نعمت زاده می تواند گره های بزرگی از این صنعت باز نماید.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت باید اهمیت ویژه ای به افزایش تولید داشته باشد اذعان داشت: نمی توان بدون اتکا به تولید، حماسه اقتصادی مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی را تحقق بخشید.

وی ادامه داد: قطعاً وزیر آینده باید به دنبال بهبود فضای کسب و کار، افزایش ارزش افزوده، افزایش تولیدات ناخالص ملی و داخلی باشد تا کشور را از وضعیت کنونی نجات دهد و فردی با صفات نعمت زاده با تجربیات بالای خود می تواند تغییرات مهمی در این مورد را به اجرا بگذارد.

دهقانی تاکید کرد: وی با توجه به دوستی و صمیمت نزدیک خود با روحانی می توانند طرح های موثری برای اعتلای صنعت کشور بکار گیرند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن در تشریح طرح ها و راهکارهای وزیر جدید افزود: نعمت زاده با در نظر گرفتن طرح هایی همچون تامین اعتبار برای اعطای تسهیلات و بخشودگی جرائم به واحدهای تولید کننده بطور ضربتی بدنبال تسکین دردهای صنایع باشد.

الله وردی دهقانی ادامه داد: مجلس نیز با توجه به شرایط کنونی و با در نظر داشتن این نکته که دولت روحانی تبلور اراده مردم است همیاری و همکاری خود رابرای بهبود و تسهیل روند خدمت دولت جدید بکار خواهد گرفت تا از این طریق بتوان سرمایه های صنعتی را به چرخه تولید بازگرداند.

اکثریت مجلس با نعمت زاده موافق اند

یک نماینده مجلس با بیان اینکه نعمت زاده از مدیران با تجربه حوزه صنعت است و می توان امیدوار بود گره مشکلات صنعت را بازکند گفت: اکثریت مجلس و کمیسیون صنایع با تصدی نعمت بر وزارت نفت مواق هستند.

هادی حسینی اظهار داشت: از ویژگی های بارز نعمت زاده تداوم حضور وی در حوزه های مختلف اقتصادی است بگونه ای که می توان گفت اطلاعات وی از حوزه های مختلف اقتصادی بسیار به روز است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شواری اسلامی با اشاره به تجربیات کسب شده توسط نعمت زاده طی سالیان خدمت وی به حوزه صنعت، افزود: مطمئناً وی با برنامه های موثر خود خواهند توانست کمک شایان توجهی به فضای موجود در اقتصاد و صنعت کشور کنند.

حسینی با بیان اینکه مجلس نیز در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، حمایت از دولت جدید و همکاری با دولت در انتخاب وزرا را در دستور کار قرار داده است افزود: اکثریت کمیسیون صنایع و معادن مجلس شواری اسلامی نیز با حضور نعمت زاده موافق هستند.

این نماینده مجلس در تشریح خصوصیات بارز وزیر آتی صنعت، معدن و تجارت گفت: 3 مشخصه بارز برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت باید مد نظر قرار گیرد که در اولین وجه انتظار وجود مدیریت مدبرانه با برنامه های جدی و معقولانه از وزیر جدید می رود.

وی افزود: برنامه محور بودن و یا استفاده از برنامه ریزان مجرب در اقدامات صنعتی می تواند تحرکات اقتصادی را با سرو و سامان مواجه کند.

حسینی گفت: دومین مشخصه ای که وزیر آتی باید از آن بهره مند باشد، قدرت اجرانی و توان مدیریتی بالاست تا با تکیه بر آن بتواند برنامه ریزی های تعیین شده در راستای پیشرفت و اعتلای اسلامی را با قدرت بیشتری پیش ببرد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن صداقت با مردم و مجلس و مجموعه وزارت را یکی دیگر از مهمترین مشخصات مهم وزیر مورد انتظار مجلس دانست و تاکید کرد: مشخصات ذکر شده در خصوصیات جناب نعمت زاده وجود دارد و می توان به آن امیدوار بود.

سوابق نعمت زاده نشان از انتخاب دقیق رئیس جمهور است

همچینن یک عضو کمیسیون صنایع و معادن پیشنهاد نعمت زاده برای وزارت صنعت را مدبرانه خواند و گفت: انتخاب تکنوکرات ها در راس تصمیم گیرندگان اقتصادی یکی از راههای فائق آمدن برمشکلات کنونی خواهد بود.

محسن بیگلری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضور نعمت زاده با توجه به پیشینه مثبت وی در دوران سازندگی و اصلاحات بارقه امید را در دل صنعتگران بوجود آورده است.

وی با تاکید بر سوابق مثبت نعمت زاده در دوران مسئولیتش اذعان داشت: مدیریت مدبرانه وی در سالهای اخیر نشان داده است که وی می توانند براحتی اوضاع را در دست گیرند و وضعیت صنعت را با پیشرفت بیشتری همراه کند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: اساساً حضور افراد تکنوکرات در راس تصمیم گیرندگان کشور می تواند راهگشای بسیاری از مشکلاتی باشد که امروزه با آن دست و پنجه نرم می کنیم.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
نعمت زاده
نظر بینندگان
جواد
vote
۱
vote
۱۳۹۲/۰۵/۲۱
کسی به فکر مصرف کننده نبوده و نیست و نخواهد بود ... اگه مصرف کننده نباشه شما هم وجود نخواهید داشت
!
!
!