چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۳ | ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
آغاز طرح فروش سوخت توسط مرزنشینان
۱۳:۱۳ | ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
اجاره خودرو
از اول شهریور صورت می گیرد

آغاز طرح فروش سوخت توسط مرزنشینان

پرشین خودرو: معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد: از ابتدای شهریورماه سال جاری، تمامی خانوارهای مرزنشیت سیستان و بلوچستان زیر پوشش طرح فروش و صادرات سوخت مرزی قرار می گیرند.

به گزارش «پرشین خودرو»، مهدی ابویی گفت: در اجرای مصوبه هیئت وزیران و بر اساس تصمیمات کارگروه مسؤول طرح فروش و صادرات سوخت مرزی، تمامی خانوارهای مرزنشین استان سیستان و بلوچستان از ابتدای شهریورماه امسال زیر پوشش این طرح قرار می گیرند.

معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: تعداد خانوار مرزنشین این استان که زیر پوشش این طرح قرار می گیرند بالغ بر 60 هزار خانوار است. وی اظهار داشت: این طرح از ابتدای خرداد برای خانوارهای مرزنشین شهرستان‌های هیرمند، کوهک و سراوان به اجرا در آمد و خانوارهای مرزنشین شهرستان‌های کنارک، چابهار، سرباز، سراوان، میرجاوه، هیرمند و زهک از جمله شهرستان‌هایی هستند که از اول شهریور ماه، تحت پوشش طرح فروش و صادرات سوخت مرزی قرار می‌گیرند.

ابویی گفت: محل اجرای این طرح بازارچه‌های مرزی میلک، ریمدان، میرجاوه، و کوهک در مرز پاکستان و افغانستان است. به گفته وی، در اجرای مرحله اول این طرح که در دو شهرستان سراوان و هیرمند به اجرا درآمده است تاکنون بیش از 6 میلیون لیتر سوخت توسط مرزنشینان به فروش رسیده و سود حاصله به حساب سرپرستان خانوار مرزنشینان واریز می‌شود.

معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: هدف از اجرای این طرح تقویت معیشت مرزنشینان برای کوتاه مدت و فراهم کردن زمینه برای توسعه فعالیت اقتصادی مرزنشینان و جلوگیری از قاچاق سوخت است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قاچاق سوخت
نظر بینندگان
!
!
!