یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۹ | ۱۳۹۲/۰۶/۰۴
راه‌اندازی ۲ مرکز فروش خودرو در تهران
۱۱:۲۹ | ۱۳۹۲/۰۶/۰۴
اجاره خودرو

راه‌اندازی ۲ مرکز فروش خودرو در تهران

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از جانمایی ۲ مرکز خرید و فروش خودرو در جنوب و غرب پایتخت خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، رضا قدیمی درباره افزایش تعداد مراکز خرید و فروش خودرو شهر تهران، افزود: این کار در جهت گسترده‌تر کردن این مراکز در اقصی نقاط تهران و دسترسی آسان تر شهروندان خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرتهران درباره اینکه در حال حاضر در چهار پهنه شهر تهران 5 مرکز خرید و فروش خودرو ایجاد شده است، اظهار کرد: به دلیل استقبال مردم در سال گذشته و همچنین اختصاصی کردن برخی مراکز، در نظر داریم تعداد مراکز خرید و فروش خودرو را گسترده تر کنیم.

وی ادامه داد: با ایجاد این مراکز در جنوب و غرب پایتخت، تعداد این مراکز به 7 مرکز افزایش خواهد یافت.

قدیمی درخصوص اینکه آیا این مراکز جدید نیز همچون مرکز شهید رجایی که اختصاص به وانت، مرکز آیت ا.. سعیدی که اختصاصی پراید و شهید دوران که مختص خودرو پژو است، به صورت اختصاصی فعالیت خواهند کرد، تصریح کرد: تصمیمات در این باره را به زودی اعلام می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: کارشناسی‌خودرو، شماره‌گذاری، سلامت خودرو، بیمه، مبایعه‌نامه، تعمیرگاه، بانک و.. از جمله خدماتی است که در این مراکز انجام می‌گیرد.

به گفته مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران مرکز خرید و فروش خودرو شهید دوران، خاوران، چیتگر، عبدل آباد، شهید رجایی و شهید دوران 5 مرکز خرید و فروش شهر تهران را تشکیل می‌دهند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!