شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۱ | ۱۳۹۲/۰۶/۰۴
قاچاق گازوئیل با طعم آب!
۱۲:۰۱ | ۱۳۹۲/۰۶/۰۴
اجاره خودرو

قاچاق گازوئیل با طعم آب!

پرشین خودرو: رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از انهدام یک شبکه قاچاق سوخت در شمال کشور خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ عظیمی اظهار داشت: سال گذشته گزارش هایی در خصوص قاچاق سوخت به خصوص گازوئیل و نفت کوره به پلیس آگاهی ارائه می شد که بررسی این شکایات نشان می داد قاچاقچیان از نفت کش های 26 هزار لیتری شش تا هشت هزار لیتر سوخت به روش کش روی سرقت کرده و سوخت قاچاق را خارج از شبکه توزیع و یا در مرزهای شمالی به کشورهای ارمنستان و ترکمنستان می فروختند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی دو روز بعد با همکاری حراست شرکت نفت دو کامیون را که اقدام به قاچاق سوخت کرده بودند شناسایی و در جریان بررسی ها مشخص شد متهمان از اعضای شبکه هستند که سوخت را از اصفهان بارگیری و قرار بود در استان مازندران تحول دهند.

به گزارش مهر، رئیس پلیس آگاهی تهران در خصوص شگرد این تبهکاران گفت: قاچاقچیان پس از سرقت سوخت به جای آن داخل تانکر آب ریخته و وقتی از بخش تعیین میزان سوخت رد می شدند آب را در دریا خالی و سوخت را تحویل نیروگاه شهید سلیمی می دادند.

عظیمی ادامه داد: در حال حاضر نمونه سوخت کشف شده از متهمان برای آزمایش به آزمایشگاه شرکت نفت تهران فرستاده شده است و برای هر تریلر متخلف 82 میلیون تومان جریمه نقدی از سوی سازمان تعزیرات حکومتی تعیین شده است.

همچنین معاون اجتماعی مرزبانی ناجا از کشف 293 هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری 471 متجاوز مرزی طی 48 ساعت گذشته در مرزهای آبی و خاکی کشور خبر داد.

سرهنگ محمدرضا طاووسی، معاون اجتماعی مرزبانی ناجا در گفت‌وگو با فارس با اشاره به تلاش مأموران در امر مبارزه با قاچاق سوخت گفت: روز گذشته در مرز سراوان مرزبانان موفق به کشف 116 هزار لیتر سوخت قاچاق شدند.

وی افزود: نیروهای دریابانی آب‌های جنوبی نیز در اقدامی موفق به دستگیری 10 نفر از قاچاقچیان سوخت به همراه بیش از 100 هزار لیتر سوخت شدند.

معاون اجتماعی مرزبانی به موارد دیگر کشف سوخت قاچاق در 48 ساعت گذشته نیز اشاره کرد و از کشف بیش از 293 هزار لیتر سوخت قاچاق طی این مدت توسط مرزبانان خبر داد.

وی ادامه داد: در این راستا تعداد 9 دستگاه خودرو نیز از قاچاقچیان توقیف شده است.

طاووسی در ادامه، از کشف 80 قطعه 25 هزار دیناری جعلی در قصر شیرین خبر داد و تاکید کرد: در 48 ساعت گذشته مانع از ورود 471 متجاوز مرزی به کشور شده ایم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قاچاق سوخت
نظر بینندگان
!
!
!