جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۳:۲۵ | ۱۳۹۲/۰۶/۰۶
دولت تكلیف قیمت‌گذاری را مشخص كند
۱۳:۲۵ | ۱۳۹۲/۰۶/۰۶
اجاره خودرو

دولت تكلیف قیمت‌گذاری را مشخص كند

پرشین خودرو: عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دولت هر چه زودتر تكلیف قیمت‌گذاری خودرو را مشخص كند كه این وظیفه به عهده شورای رقابت است یا سازمان حمایت!

به گزارش «پرشین خودرو»، عزیز اكبریان، عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه نرخ خودرو بالااست و باید با افزایش تولید قیمت‌ها را كاهش داد، اظهار داشت: هم‌اكنون بازار خرید و فروش خودرو راكد شده و رشد قیمت‌ها باعث كاهش تقاضا برای خرید خودرو در كشور شده است.

وی خاطر نشان كرد: دولت هر چه زودتر تكلیف قیمت گذاری خودرو را مشخص كند كه بالاخره شورای رقابت مسوول نرخ گذاری است یا سازمان حمایت و وزارت صنعت، معدن و تجارت متولی آن هستند.

اكبریان گفت: هم‌اكنون با امیدی كه در جامعه بوجود آمده مردم در انتظار كاهش قیمت‌ها هستند و به نظر می‌رسد افرادی هم كه نیاز به خودرو دارند در حال حاضر دست نگه داشته‌اند و منتظر خبرهای جدید در این حوزه هستند.

به گزارش ایلنا، در دیداری که اخیرا بسیاری از اهالی صنعت خودرو، مسوولان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و همچنین مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت با محمد رضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت داشتند، به مسایلی مانند افت تولید و قیمت‌گذاری خودرو پرداخته شد تا نعمت‌زاده راهكاری مناسب برای برون رفت از این بن بست ارایه كند.

محمد رضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفت‌و‌گوی اخیر خود با تاكید بر اینكه وضعیت خودرو را به شرایط قبل بازمی گرداند گفته بود: قیمت‌گذاری خودرو را از شورای رقابت پس خواهد گرفت.

نظر بینندگان
!
!
!