شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۸:۴۲ | ۱۳۹۲/۰۶/۰۷
خوب ها و بدهای شهرهای تصادفی
۰۸:۴۲ | ۱۳۹۲/۰۶/۰۷
اجاره خودرو

خوب ها و بدهای شهرهای تصادفی

پرشین خودرو: امسال نهمین سالی است که نتایج حاصل از مطالعه پرتصادف ترین و کم تصادف ترین شهرهای آمریکا منتشر می شود. گردآوری و اطلاع رسانی این نوع آمار هم در بهبود وضع ایمنی راه ها و کاهش تصادفات مؤثر است.

به گزارش «پرشین خودرو»، پایگاه خبری آل استیت گردآوری و تحلیل آمار تصادف های شهرهای بزرگ آمریکا (منظور شهرهایی که بالای 50 هزار نفر جمعیت دارند) را از 9 سال پیش آغاز کرده است.

بر اساس این گزارش برای سومین سال متوالی شهر فورت کالینز در ایالت کلرادو ایمن ترین شهر از لحاظ رانندگی شناخته شده است. در حال حاضر متوسط ملی فاصله بین دو تصادف در آمریکا هر 10 سال است که در مورد شهر فورت کالینز به 14 سال می رسد.

بعد از فورت کالینز نام شهرهایی مثل بروانزویل در تگزاس، مونتگومری در آلاباما، و فینکس در آریزونا به چشم می خورد که به دلیل گام های اساسی در ایجاد ترافیک امن در فهرست ایمن ترین شهرهای آمریکا قرار گرفته اند، به ویژه آن که جمعیت آنها بالای یک میلیون نفر است.

در قعر جدول ایمن ترین شهرهای ایالات متحده هم نام شهرهای واشنگتن دی سی، بالتیمور در ایالت مریلند، فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا و میامی در ایالت فلوریدا دیده می شوند.

کاهش تصادف در خیابان های و جاده ها علاوه بر آن که به ایمنی خودرو بستگی دارد، عوامل مهم دیگری هم در آن دخالت دارند: از جمله فرهنگ و رعایت آداب رانندگی، طراحی ایمن خیابان های و جاده ها، به کار گیری علائم رانندگی و علائم هشدار و رعایت آن توسط شهروندان، سخت گیری پلیس در خصوص شناسایی رانندگانی که مواد مخدر و مشروبات الکلی مصرف کرده اند و وضع مجازات های سنگین برای متخلفان، سخت گیری پلیس در خصوص خستگی و خواب آلودگی رانندگان به منظور کاهش خطاهای رانندگی.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آمریکا
نظر بینندگان
!
!
!