پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
وضعیت پرونده فروش مگان‌های اجلاس
۱۲:۵۵ | ۱۳۹۲/۰۶/۱۹

وضعیت پرونده فروش مگان‌های اجلاس

پرشین خودرو: سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت که پرونده مربوط به فروش مگان‌های اجلاس عدم‌تعهد در این کمیسیون درحال بررسی است.

به گزارش «پرشین خودرو»، مصطفی افضلی‌فر نماینده مردم اردبیل درخصوص پرونده فروش مگان‌های اجلاس عدم تعهد گفت: پس از انتشار خبر مربوط به این خودروها و طرح شبهاتی در این‌باره، مجلس به دلیل عمل به وظایف نظارتی خود به موضوع ورود کرد و در حال بررسی ابعاد آن است.

وی اضافه کرد: اگر در جریان فروش این خودروها تخلفی صورت گرفته باشد با متخلفان برخورد خواهد شد و در صورت عدم صحت اتهامات مطرح شده با رسانه منتشر کننده خبر برخورد می‌شود.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه اکنون پرونده مربوط به این خودروها در هیئت رئیسه این کمیسیون است، اضافه کرد: این پرونده تاکنون به صورت رسمی در کمیسیون مطرح نشده است و مباحث در هیئت رئیسه این کمیسیون دنبال می‌شود.

افضلی‌فر با بیان اینکه کمیسیون در حال جمع‌آوری اسناد مربوط به این پرونده است، گفت: مباحث مرتبط با این پرونده در نشست هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 بعد از اتمام تعطیلات مجلس بررسی خواهد شد.

به گزارش فارس، وی در بیان برخی از اقدامات انجام شده در راستای این پرونده گفت: طی تماس با سایپا برگه‌های مزایده را از آنها گرفته‌ایم؛ آنها مدعی‌اند فروش این خودروها از طریق مزایده صورت گرفته است.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه پرونده مربوط به فروش خودروهای مگان اجلاس عدم تعهد نیاز به بررسی بیشتری دارد، تصریح کرد: قرار است کارشناسانی را اعزام کنیم تا ابعاد مختلف مسئله را بررسی کنند.

افضلی‌فر در پایان گفت: مباحث مربوط به این پرونده به کمیته اقتصادی و کمیته سلامت اداری کمیسیون اصل 90 مرتبط است اما اینکه این پرونده در کدام کمیته بررسی شود به نظر هیأت رئیسه کمیسیون بستگی دارد.

برچسب ها:
اجلاسعدم تعهد
نظر بینندگان
!
!
!