چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۱ | ۱۳۹۲/۰۶/۲۶
کادیلاک هم برقی می شود
۰۹:۲۱ | ۱۳۹۲/۰۶/۲۶
اجاره خودرو

کادیلاک هم برقی می شود

پرشین خودرو: با این که جنرال موتورز می خواهد خودروهای برقی مقرون به صرفه بسازد با این حال تصمیم گرفته که یکی از خودروهای کادیلاک مجلل خود را هم برقی کند تا در آن بخش از بازار هم دست خالی نباشد.

به گزارش «پرشین خودرو»، کادیلاک کوپه مدل ELR پایان امسال میلادی (اواخر آذر) حاضر می شود و رقیبی برای خودرو تسلا در بازار آمریکا خواهد بود.

قائم مقام جنرال موتورز در توسعه محصول می گوید کار روی کادیلاک برقی به معنی آن نیست که تلاش برای افزایش عملکرد و کاهش قیمت خودروی برقی ولت کم شده باشد.

با این که قیمت ولت جنرال موتورز بدون در نظر گرفتن معافیت های مالیاتی از 35 هزار دلار شروع می شود خودروی برقی تسلا به قیمت 71 هزار دلار موفق تر عمل کرده و تعداد فروش آن بیشتر بوده است.

جنرال موتورز به غیر از ولت خودروی شورولت اسپارک برقی هم دارد که قیمت آن 27 هزار و 500 دلار است و برای لیزینگ این خودرو هم تخفیف می دهد.

با افزایش تعداد خودروهای ولت فروخته شده و با پیشرفت تکنولوژی ها پیش بینی شده است که در سال های 2015 و 2016 قیمت خودروی ولت بین 7 تا 10 هزار دلار کاهش پیدا کند.

خودروسازان دیترویت (غول های خودروسازی آمریکا) هدفگذاری کرده اند که تا سال 2017 تعداد خودروهای برقی تولید و فروخته شده به 500 هزار دستگاه در سال برسد که شامل خودروهای ولت، اسپارک و همچنین خودروهای مجهز به eAssist هیبریدی هم می شود.

تسلا هم اعلام کرده که یک خودروی سدان جمع و جور برقی در راه دارد که خودشان در داخل شرکت به آن جن تری Gen3 می گویند و تا سال 2016 عرضه می شود و قادر است با هر بار شارژ 200 مایل دوام بیاورد. این خودرو قرار است مقرون به صرفه و زیر 35 هزار دلار باشد.

خودروسازان بزرگ همیشه می خواهند که در همه حوزه ها و دامنه ها خودرویی برای عرضه داشته باشند. برای همین کادیلاک برقی هم در دستور کار جنرال موتورز قرار گرفته که این خودروساز در این بخش از بازار دست خالی نباشد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!