جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۱ | ۱۳۹۲/۰۷/۱۳
لارگوس به ایران می آید؟
۱۲:۵۱ | ۱۳۹۲/۰۷/۱۳
گرندکس

لارگوس به ایران می آید؟

پرشین خودرو: خودروهای لارگوس پنج وهفت نفره می تواند جایگزین مناسبی برای خودروهای بی کیفیت چینی در ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری کشور باشد.

به گزارش «پرشین خودرو»، به دنبال ایست وزیر صنعت، معدن و تجارت به خودروسازان چینی بهترین گزینه پس از محصولات خودروسازان داخلی برای ناوگان های حمل و نقل کشور، استفاده از خودروهای روسی- اروپایی است.

همچنانکه محمدرضا نعمت زاده از خودروسازان خواسته است شرکای اروپایی، کره ای و ژاپنی از سوی خودروسازان داخلی فراخوانده شوند باید گفت که روس ها نیز در زمینه خودروسازی دارای پیشینه قابل تأملی هستند و خالی از لطف نیست که برای تأمین بخشی از نیاز کشور به محصولاتی که در داخل تولید نمی شود، برای همکاری با خودروسازان روسی در کشور فکر و برنامه ریزی شود.

براساس این گزارش و به دنبال نیاز کشور به خودروهای پنج و هفت نفره مطلوب برای حمل و نقل درون و برون شهری، شنیده شده که مذاکراتی برای ورود جدیدترین محصول بزرگترین خودروسازی روسیه به ایران صورت گرفته است.

به گزارش موج، شرکت خودروسازی آوتاواز روسیه فروش خودروی جدید لادا لاگروس که بر پایه طرحی از رنو فرانسه تولید شده را آغاز کرده و گفته می شود که موضوع ورود محصول لادا لارگوس که بر پایه طرحی از رنو استیشن می باشد، برای استفاده از حمل و نقل عمومی جدی شده است.

خودروی جدید لادا در دو نسخه سواری R90 پنج و هفت سرنشین عرضه می شود.

این گزارش می افزاید که از لحاظ ظاهری فقط کمی طراحی قسمت جلو پنجره محصول لارگوس تغییر کرده و می توان گفت که این خودرو تا حد زیادی مشابه رنو است.

قرار است غول خودروسازی روسیه سالانه 350 هزار دستگاه از لادا را با نام های تجاری رنو - نیسان و بر روی پلت فرم B90 تولید و روانه بازار کند.

ناگفته نماند که به طور حتم مسئولان کشور باید برای ورود هر خودروی جدید به ناوگان های حمل و نقل کشور نسبت به تأمین مطلوب قطعات و خدمات پس از فروش مناسب آن اقدامات لازم را انجام دهند تا شاهد مشکلات کنونی برای دارندگان محصولات وارداتی و بعضاً بی کیفیت چینی نباشیم.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
ایرانی
vote
۴
vote
۱۳۹۲/۰۷/۱۴
اینا ساخت شرکت توپولف نیست؟خخخ
v
vote
۵
vote
۱۳۹۲/۰۷/۱۴
این استیشن ال 90 که باید اینجا 350 000 تاش تولید میشد نه اینکه حالا به اسم لادا وارد بشه!
!
!
!