شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۰۴ | ۱۳۹۲/۰۷/۱۶
آغاز پیش فروش تندر 90 پارس خودرو
۰۹:۰۴ | ۱۳۹۲/۰۷/۱۶
اجاره خودرو

آغاز پیش فروش تندر 90 پارس خودرو

پرشین خودرو: شرکت پارس خودرو پیش فروش ویژه خودرو تندر 90 E2- را در رنگ های متنوع برای جلب رضایت مشتریان خود آغاز کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، فروزانمهر مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اعلام این مطلب گفت: پیش فروش خودرو تندر 90 E2- با پیش پرداخت 18 میلیون تومان هم اکنون در نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا و به صورت همزمان از طریق سایت اینترنتی www.saipagroup.ir در حال انجام است و متقاضیان می توانند با ثبت نام این خودرو از سود مشارکت 20 درصد نیز بهره مند شوند.

وی افزود: موعد تحویل این خودرو دی ماه سال 1392 پیش بینی شده است که این شرکت جهت ایجاد شرایط و فرصت برابر به خریداران با توجه به استقبال خوب از این محصول باکیفیت، برای ثبت نام آن محدودیت کدملی در نظر گرفته شده است.

گفتنی است؛ خودروی تندر90 E2- شرکت پارس خودرو موفق به کسب استاندارد یورو 4 شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
رضا
vote
۲
vote
۱۳۹۲/۰۷/۱۶
همانطوري كه شما به پيش فروش هاي قبلي وعده شده وفا كرديد !؟ ما باز هم گول حرفاتونو مي خوريم...
مردم ايران
vote
۲
vote
۱۳۹۲/۰۷/۱۶
ما ديگه خر نمي شيم ....
آرام
vote
۲
vote
۱۳۹۲/۰۷/۱۶
از ابتکارات پارس خودرو در پیش فروش قبل کسر 200 هزار تومان در ازای حذف ایربگ سرنشین بود...حال آنکه هزینه نصب ایربگ شاگرد با نرخ خود شرکت 1.5 میلیون تومان میباشد !!!
مسعود شاکری
vote
۲
vote
۱۳۹۲/۰۷/۱۶
ابان سال91باپانزده میلیون تومان ثبت نام کردم ان موقع توی بازارتندر بادو ایربک حدود24ملیون بود سرم کلاه رفت خرداد پارس خودرو تندر35ملیون به من فرخت
مصرف کننده
vote
۱۰
vote
۱۳۹۲/۰۷/۱۶
شما ...... می کنین تندر پیش فروش می.کنین وقتی که پراید رو به موقع تحویل نمیدین. تازه برخلاف قرداد رنگ خاکستری رو.موقع تکمیل وجه به سفید واسه خودتونتغییر میدین. کسی نمی.خواد بر اینا نظارت کنه؟
!
!
!