جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۵ | ۱۳۹۲/۰۸/۰۸
خطر از بیخ گوش تسلا گذشت
۰۹:۲۵ | ۱۳۹۲/۰۸/۰۸
اجاره خودرو

خطر از بیخ گوش تسلا گذشت

پرشین خودرو: آژانس ایمنی خودرو در آمریکا (اداره ایمنی ترافیک بزرگراه های آمریکا) از تحقیق و تفحص کامل در خصوص خودروی آتش گرفته تسلا صرف نظر کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، ناظران فدرال تصمیم گرفته اند در مورد تصادف خودروی تسلای مدل اس تحقیق و تفحص رسمی انجام ندهند؛ رویدادی که در آن بخش مربوط به باتری خودروی تسلای مدل اس دچار حریق شد.

اداره ایمنی ترافیک بزرگراه های آمریکا معروف به NHTSA گفت با این که شکایت های زیادی برای بازنگری این مدل خودرو رسیده اما تحقیقات نشان داده است که تصادف ماه گذشته در اثر نقص ایمنی در خودرو نبوده است. این اداره اعلام کرد: بعد از بررسی کامل داده های موجود، این اداره هیچ شواهدی مبنی بر نقص فنی در مدل اس تسلا یا مغایرت با استانداردهای ایمنی فدرال مشاهده نکرد.

با این حال مردم عکس های خودروی دچار حریق را مشاهده کرده اند و آتش سوزی در اثر تصادف باعث شده سهام این خودروسازی 10 درصد کاهش پیدا کند این در حالی است که به دلیل ایمنی بالا در این خودرو، آتش سوزی به داخل کابین سرایت نکرد و سرنشینان آسیب ندیدند. الون موسک مدیر عامل تسلا در توجیه این تصادف گفت: باتری به مراتب از یک باک 50 لیتری بنزین ایمن تر است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!