سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۱۹ | ۱۳۹۲/۰۸/۱۱
احتمال تغییر حداکثر سرعت در نیویورک
۰۹:۱۹ | ۱۳۹۲/۰۸/۱۱
اجاره خودرو

احتمال تغییر حداکثر سرعت در نیویورک

پرشین خودرو: شهر نیویورک در حال بررسی تغییر محدودیت سرعت است. در صورت تصویب حداکثر مجاز سرعت به 75 مایل در ساعت (120 کیلومتر در ساعت) خواهد رسید.

به گزارش «پرشین خودرو»، اگر لایحه تقدیم شده از سوی لویس سپولودا در ایالت نیویورک به تصویب برسد حداکثر مجاز سرعت در جاده های این ایالات به 120 کیلومتر در ساعت تغییر خواهد یافت. تا پیش از این حداکثر سرعت مجاز 65 مایل بر ساعت (105 کیلومتر در ساعت) در سراسر ایالت بود.

از 52 ایالت در آمریکا 16 ایالت که بیشتر در غرب آمریکا قرار دارند حداکثر مجاز سرعت در بزرگراه ها را به بالای 70 مایل در ساعت رسانده اند. آخرین بار در سال 1995 در حداکثر سرعت مجاز تجدید نظر شده بود. هر ایالت در آمریکا به چند منطقه یا county تقسیم شده و بسته به شرایط جاده ای هر یک از این مناطق امکان تغییر حداکثر سرعت مجاز وجود دارد.

معمولا فرایند تصویب این گونه لوایح که فوریت چندانی ندارند به زمان زیادی نیاز دارد و از همین حالا نمی توان گفت که چقدر طول می کشد اما احتمال مخالفت با آن هم تا حدود زیادی کم است و علت آن بالا رفتن ایمنی خودروها و جاده ها و نیاز مردم به صرفه جویی در وقت است. در تگزاس از زمان ارائه لایحه تا اجرایی شدن آن تقریبا یک سال طول کشید که حداکثر سرعت در بزرگراه های آن 85 مایل در ساعت (135 کیلومتر در ساعت) تعیین شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سرعت مجاز
نظر بینندگان
!
!
!