شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۰ | ۱۳۹۰/۰۱/۰۶
نیو سراتو، سیتروئن جدید و وانت پراید می آید
۱۱:۴۰ | ۱۳۹۰/۰۱/۰۶
اجاره خودرو
مدیرعامل سایپا:

نیو سراتو، سیتروئن جدید و وانت پراید می آید

پرشین خودرو: در سال جاری سه محصول نیو سراتو، یک مدل سیتروئن و وانت پراید به بازار کشور عرضه می شود.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، نعمت الله پوستین دوز مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، با بیان این مطلب گفت: امسال خودروهای "نیوسراتو" و یك مدل خودرو شركت سیتروئن در سایپا تولید و به بازار عرضه خواهد شد.

تولید تندر90 و مگان افزایش می یابد

وی با اشاره به خریداری سهام رنو پارس در سال گذشته از سوی گروه سایپا، بیان کرد: امسال تولید تندر90 به نحو چشمگیری افزایش خواهد یافت و پیش بینی می شود با ادامه این روند بتوانیم در سال های آینده 400 تا 500 هزار دستگاه تندر90 تولید و عرضه کنیم.

پوستین دوز با توجه به توافقات صورت گرفته با شركت رنو ادامه داد: تولید خودرو مگان نیز در سال جاری افزایش می یابد.

مدیرعامل سایپا همچنین با اشاره به روند مناسب فعالیت ها در کارخانه سایپا خمین از تولید و عرضه پراید وانت برای سال جاری خبر داد.

وی در ادامه سال 1390 را "سال تحقیق، توسعه، طراحی و مهندسی" در گروه خودروسازی سایپا دانست و بیان کرد: علاوه بر تحقیق و توسعه در زنجیره تامین، باید شاهد فعالیت های R&D در شبکه فروش، خدمات پس از فروش و ... باشیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نگاه مالی و اقتصادی، و نگاه تحقیق و توسعه و طراحی مهندسی را دو بال رقابت پذیری اعلام و خاطرنشان کرد: برای اینکه رقابت پذیر شویم، باید مسائل مالی و مباحث تکنولوژیک را خوب مدیریت کنیم و نرخ خلاقیت و نوآوری را افزایش دهیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
خسرو
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۳/۲۱
درود مرا پذیرا باشید . آیا برنامه ای برای تولید پراید اتوماتیک دارید یا نه و حدودا چه مدت دیگر ؟ سپاسگزارم khgh1968@gmail.com لطفا پاسخ بفرستید
!
!
!