چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
بازهم تسلا می خرم!
۰۹:۰۴ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۰
اجاره خودرو

بازهم تسلا می خرم!

پرشین خودرو: راننده تسلای سوخته می گوید با کمال میل یک تسلای دیگر می خرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، خودروی تسلای مدل اس برای سومین بار در طول یک هفته و این بار در تنسی آمریکا در اثر حادثه آتش گرفت اما صاحب آن یوریس شیبایاما که یک پزشک است قصد ندارد از تسلا دل بکند. او می گوید از صمیم قلب حاضر است دوباره تسلای مدل اس بخرد.

در هر سه بار در اثر برخورد شاسی این خودرو با فلز آتش سوزی اتفاق افتاده اما در هیچ یک از این آتش سوزی ها سرنشینان آسیب ندیده اند.

به طور طبیعی سازنده این خودرو از خود دفاع کرده است. الون موسک بعد از اولین خودروی آتش گرفته گفت: هیچ تردیدی وجود ندارد که باتری به مراتب از یک باک پر از بنزین ایمن تر است.

شیبایاما در اظهار نظر خود در وبلاگ شخصی اش نوشته که صفحه نمایش روی داشبورد به موقع اخطار داد که باید هر چه سریعتر خودرو را ترک کنم تا دچار حادثه نشوم و من هم به موقع خودرو را کنار کشیدم و از آن خارج شدم. بعد هم از جلوی خودرو از زیر درب موتور دو غلیظی بلند شد. حدود دو دقیقه بعد از آن که از خودرو خارج شدم آتش سوزی در خودرو از قسمت جلو شروع شد. به نظر من هر خودروی دیگری بود حتما آسیب جدی دیده بودم.

آتش نشان ها نیز تصدیق کردند با این که خودرو به شدت آتش گرفته اما این آتش به داخل کابین سرایت نکرده است. در ضمن این خودرو بالاترین امتیاز را از لحاظ ایمنی و تست تصادف در اداره ایمنی ترافیک بزرگراه های ملی آمریکا به دست آورده و تاکنون از این خودرو 19 هزار دستگاه به فروش رسیده است.

برچسب ها:
تسلا
نظر بینندگان
!
!
!