سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۰
توقیف کیا با سرعت 197 کیلومتر
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۰
اجاره خودرو

توقیف کیا با سرعت 197 کیلومتر

پرشین خودرو: تیم گشت کنترل سرعت پلیس راه اصفهان – تهران خودروی سواری کیا را به علت سرعت غیر مجاز و در حالیکه با سرعت 197 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت بود، متوقف کردند.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ رضا رضایی، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: تیم گشت پلیس راه اصفهان - تهران در حین کنترل سرعت خودروهای عبوری در آزاد راه امیرکبیر به یک دستگاه سواری کیا که با سرعت غیر مجاز و مخاطره آمیز در حرکت بود، دستور ایست دادند.

سرهنگ رضایی افزود: خودروی سواری یاد شده نهایتا متوقف و پس از بررسی دوربین‌های کنترل سرعت مشخص شد این خودرو 197 کیلومتر سرعت داشته است.

این مقام مسئول عنوان داشت: برابر بند «د» ماده 10 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، خودرو یاد شده توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ منتقل شد.

به گزارش فارس، رئیس پلیس راه اصفهان در پایان به عدم توجه برخی رانندگان به سرعت های غیر مجاز و حرکات مخاطره آمیز اشاره کرد و هشدار داد: این افراد به قوانین راهنمایی و رانندگی اهمیتی نمی‌دهند و با حرکات مخاطره آمیز جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند که در این زمینه پلیس مصصم است برابر قانون با این افراد برخورد و ضمن توقیف خودرو، آنان را از ادامه رانندگی که می‌تواند هر لحظه خطر آفرین و حادثه ای را ایجاد کند منع نماید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
توقف خودروتخلف
نظر بینندگان
!
!
!