جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۴ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۱
طرح ویژه امداد خودرو رفاه ایرانیان برای تاسوعا و عاشورا
۱۰:۵۴ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۱
اجاره خودرو
مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان خبر داد:

طرح ویژه امداد خودرو رفاه ایرانیان برای تاسوعا و عاشورا

پرشین خودرو: مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان از اجرای طرح ویژه این شرکت برای ایام عزاداری تاسوعا و عاشورا خبر داد.

علیرضا در برنجی در گفت و گو با خبرنگار «پرشین خودرو»، ضمن بیان این مطلب افزود: این طرح از 21 تا 25 آبان ماه در سراسر کشور اجرا می شود که در آن نیروهای ما با همکاری اداره کل حمل و نقل و پایانه ها تمامی مناطق زیارتی، مساجد و هیئت ها را تحت پوشش قرار می دهند.

وی در ادامه تصریح کرد: در طول اجرای این طرح تعداد 74 پایگاه در شهر تهران به مردم خدمت رسانی می کنند و علاوه بر سطح شهر تمامی محورهای مواصلاتی ورودی و خروجی شهر را نیز تحت پوشش خودرو قرار می دهند.

این مقام مسئول عنوان کرد: واحدهای روز امداد خودرو رفاه ایران از ساعت 7 صبح تا 7 شب و واحدهای شبانه روزی به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

وی تأکید کرد: برای خدمت رسانی بهتر در جاده های کشور پیش از این با همکاری اداره کل حمل و نقل و پایانه ها تمامی محورهای پر تردد را شناسایی کردیم و نیروهای ما در تمامی این محورهای فعال هستند. همچنین از 21 تا 25 آبان ماه هر 182 ایستگاه جاده ای ما فعال و آماده ارائه خدمات به مسافرین خواهند بود.

برنجی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر هزار و 222 ناوگان در سراسر کشور مشغول فعالیت هستند که 74 ناوگان در پایتخت و 948 ناوگان نیز در دیگر مناطق کشورمان به مردم خدمت رسانی می کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!