سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۱۲ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
این ماشین 20 برابر یک پژو 405 قدرت دارد! +تصاویر
۰۹:۱۲ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
اجاره خودرو

این ماشین 20 برابر یک پژو 405 قدرت دارد! +تصاویر

پرشین خودرو: خودرو ماکسیموس نامی است که نلسون ریسینگ انجینز و اسکات اسپاک ریسینگ برای محصول شگفت انگیز و البته ناتمام خود برگزیده اند. این دوج چارجر 1968 با ظاهری منحصر به فرد نگاه های بسیاری را در نمایشگاه سما (SEMA) 2013 به سوی خود جلب کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، ماکسیموس به یک موتور خورجینی 9.4 لیتری همی (Hemi ) هشت سیلندر با توربوشارژر دوقلو و اینترکولر دوقلو مجهز شده که می تواند 600 اسب بخار نیرو برای استفاده روزانه از این خودرو را تولید کند.

اما نکته جالب توجه استفاده از سامانه سوخت دوگانه EFI بوده که با یک سوئیچ به صورت خودکار روی سوخت مسابقه ای با اکتان 116 تنظیم شده و نیروی موتور ماکسیموس را به 2000 هزار اسب بخار می رساند.

بسیاری از اجزا اصلی ماکسیموس از آلومینیوم ساخته شده که از آن جمله می توان به مخزن سوخت، توربوها و پوشش سوپاپ ها اشاره کرد.

توربوها دارای طراحی آینه ای مختص نلسون بوده که یکی از آنها در جهت عقربه های ساعت و دیگری در جهت خلاف حرکت عقربه های ساعت گردش می کنند. این خودرو بدون رنگ و به صورت فولاد صیقل خورده در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته تا توانایی هایی نلسون در کار با فلز بیش از پیش نمایان شود. البته ظاهر ناتمام خودرو جذابیت بیشتری به آن بخشیده است.

به گزارش عصر ایران، اگرچه ماکسیموس از نظر ظاهری همانند یک چارجر استاندارد بوده، اما بدنه خودرو به اندازه شش اینچ پهن تر شده است

تنها برای ساخت بدنه این خودرو 1500 ساعت کار فلزکاری صورت گرفته است. بهره گیری از امکانات مختلف مانند سامانه تعلیق کاملا سفارشی و سامانه چهار چرخ متحرک، ماکسیموس را به خودرو مسابقه ای مدرن با ظاهر چارجر 1968 مبدل خواهند کرد.


اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
اسب بخارقدرت
نظر بینندگان
!
!
!