جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۰ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
راهکار ایجاد رونق در بازار داخلی چیست؟
۱۱:۵۰ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
اجاره خودرو

راهکار ایجاد رونق در بازار داخلی چیست؟

پرشین خودرو: قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حوزه بازاریابی و فروش از همکاری با خودروسازان جهانی به عنوان راهکار ایجاد رونق در بازار داخلی یاد کرد و گفت: حضور خودروسازان جهانی در بازار ایران و ایجاد تنوع در تولیدات زمینه شکوفایی این صنعت را فراهم خواهد کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، حسن عموزاده با اشاره به برگزاری بی سابقه این همایش اظهار داشت: صنعت خودروسازی ایران نیازمند سرمایه گذاری های جدید جهت رشد و توسعه است و حضور خودروسازان جهانی و فراهم شدن زمینه همکاری و مشارکت آنان در طرح های توسعه ای این صنعت، نیاز تولیدکنندگان داخلی را برطرف خواهد کرد.

وی ضمن بیان این مطلب که در یک سال اخیر خودروسازان ایرانی به خاطر مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم های خارجی و داخلی فشار زیادی را تحمل کردند افزود: فضای همکاری با خودروسازان خارجی با برگزاری این همایش تلطیف شده و زمینه حضور و سرمایه گذاری آنان در زمینه تولید خودرو در ایران فراهم خواهد شد.

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا همچنین افزود: امروز شرکت های خودروسازی مطرح همواره از توانمندی های یکدیگر به صورت کاملاً مشهودی استفاده می کنند و هیچ شرکتی نمی تواند مدعی خودکفایی کامل در زمینه تولید یک خودرو باشد.

عموزاده یادآور شد: جذب سرمایه گذاری خارجی جهت رونق صنعت خودرو در ایران، آینده این صنعت را تضمین خواهد کرد.

وی در خاتمه گفت: خودروسازان داخلی به ویژه سایپا باید به دنبال جلب همکاری های مشترک با شرکای مطرح خارجی بوده و زمینه ایجاد تنوع در محصولات و گسترش حضور در بازارهای داخلی و خارجی را فراهم کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
راستگو
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۸/۲۷
با کمال تاسف بعد از چند دهه مونتاژخودرو درایرانهنوز چشم ما به دست خارجیهاست .در ایران ادامهای توانمند کم نداریم ولی یادگرفتیم غریبه پسند باشیم که اینهم از حسادت ماست بجای این صحبت ها چرا واحدهای تحقیقاتی را حمایت نمی کنیم .ارتقاء موتورها به 16 سوپاپ که هم درمصرف بنزین و عمر موتور تاثیر دارد وکمی هم زیبائی دربدنه خارجیها هیچ برتری نسبت به ما ندارند بیایم حسادت را کنار بگذاریم.
!
!
!