شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۰ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
افزایش ظرفیت مونتاژ موتور TU
۱۳:۰۰ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
اجاره خودرو

افزایش ظرفیت مونتاژ موتور TU

پرشین خودرو: معاون نیرومحركه گروه صنعتی ایران خودرو افزایش ظرفیت مونتاژ خط تولید موتور TU به 1300 دستگاه در روز و تولید موتور رانا در خطوط مونتاژ موتورسازی را از جمله پروژه های جدید در حال اجرای ایران خودرو اعلام كرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، جمشید حیدر كندری به تاكید وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص ردیابی قطعات به كار رفته روی خطوط تولید اشاره كرد و افزود: در راستای تامین رضایت مشتریان و ایجاد اطمینان نسبت به كنترل قطعات مهم موتور، فرآیند ردیابی قطعات از اواخر سال 89 روی قطعات موتوری آغاز شد كه براساس آن در سال93 امكان ردیابی 15 قطعه موتوری وجود خواهد داشت.

معاون مدیر عامل ایران خودرو در تولید نیروی محركه ادامه داد: این معاونت در سال جاری با 2 محصول TU5 و XU7 در دهمین ارزیابی جایزه ملی كیفیت ایران حضور داشت كه در هر دو زمینه موفق به اخذ تقدیرنامه اشتهار به كیفیت شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ایران خودرو جهت افزایش كیفیت تولید و دریافت این جوایز گفت: زیرساخت ها و طرح های بزرگی مانند اجرای فاز اول سیستم SAP در تغذیه خطوط و دریافت كالا در فرآیند ارزیابی، ایجاد واحد CCR به منظور كنترل لحظه ای آخرین وضعیت تامین قطعات بحرانی، اجرای فاز اول لجستیك شناور در معاونت نیرو محركه، اخذ استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی و اجرای 25 پروژه كاهش هزینه صورت گرفت تا زمینه دریافت گواهی نامه های اشتهار به كیفیت برای گروه صنعتی ایران خودرو فراهم آید.

گفتنی است معاونت نیرو محركه ایران خودرو با 4دوره حضور در ارزیابی های جایزه ملی كیفیت ایران، موفق شده است با تولید خانواده موتورهای TU ، XU ، EF و OHV موفق به دریافت جوایز و گواهینامه های متعدد كیفیت شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
موتور TU
نظر بینندگان
!
!
!