شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۹
همایش خودرو زمینه توسعه خودروسازی
۱۰:۴۲ | ۱۳۹۲/۰۸/۲۹

همایش خودرو زمینه توسعه خودروسازی

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ضرورت همکاری خودروسازان داخلی با شرکت های مطرح بین المللی جهت پیشرفت و توسعه این صنعت در داخل خبر داد و گفت: بازار خودروی ایران بستر مناسبی جهت سرمایه گذاری و همکاری تولیدکنندگان جهانی است.

به گزارش «پرشین خودرو»، سعید مدنی با اشاره به برگزاری این همایش اظهار داشت: با توجه به حضور خودروسازان خارجی در ایران می توان الگوبرداری از توانمندی های آنان را راهگشای توسعه و ارتقا جایگاه خودروسازی در ایران قلمداد کرد.

وی افزود: حضور خودروسازان مطرح جهانی در ایران زمینه های گسترش همکاری های مشترک را بیش از گذشته فراهم خواهد کرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به این مطلب که توانمندی و امکانات تولید خودرو در ایران در منطقه بی بدیل است تصریح کرد: خودروسازان جهانی به خوبی بر این موضوع واقفند که خطوط تولید و امکانات موجود در ایران در سطح بسیار بالایی قرار داشته و ظرفیت کشور این امکان را فراهم کرده که با سرمایه گذاری و انتقال تجربیات سودآوری فراوانی را در داخل و خارج نصیب ما و این شرکت ها کند.

مدنی خاطرنشان کرد: صنعت خودروسازی در ایران به عنوان دومین صنعت مهم کشور تلقی شده و در صورت فراهم شدن شرایط لازم از جمله اصلاح روابط با شرکت های خارجی می توان سرمایه گذاری دراز مدتی در زمینه فناوری و اشتغال کرد.

وی در خاتمه ضمن تمجید از حمایت دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت از برگزاری همایش بین المللی صنعت خودروسازی گفت: برگزاری همایش صنعت خودرو در این سطح و حجم تاکنون در ایران بی سابقه بوده و امیدواریم با انجام این کار زمینه رشد و توسعه صنعت خودرو ایران فراهم شود.

برچسب ها:
همایش خودرو
نظر بینندگان
!
!
!