جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۵ | ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
عقد قرارداد بین امداد خودرو رفاه ایرانیان و بیمه ملت
۰۹:۵۵ | ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
اجاره خودرو

عقد قرارداد بین امداد خودرو رفاه ایرانیان و بیمه ملت

پرشین خودرو: «قرارداد خدمات امدادی» بین مدیران عامل دو شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان و بیمه ی ملت به منظور حمایت امدادی ویژه از دارندگان بیمه ی ملت امضاء شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، این قرارداد که به امضای علیرضا برنجی، مدیر عامل امداد خودرو رفاه ایرانیان و مسعود حجاریان، مدیر عامل شرکت بیمه ملت، رسیده؛ شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان موظف است تا نسبت به ارائه ی خدمات امدادی شامل "اتصال باطری، تعویض زاپاس و سوخت رسانی، راه اندازی خودرو، بیرون کشیدن خودرو از گارد ریل، شانه ی خاکی، جوی، موانع و واژگونی" در محل مورد تقاضای بیمه گذاران ملت اقدام کند.

"حمل خودروهای متوقف بیمه گذاران ملت بنا به تشخیص شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان تا اولین شهر در مسیر مقصد بیمه گذار و تحویل درب تعمیرگاه مجاز" از دیگر مفاد این قرارداد است.

قرارداد خدمات امدادی، برای اجرا در یک دوره ی زمانی سه ساله به امضاء رسیده است و طرفین تعرفه های خدمات امدادی مورد نظر را برای اجرا تعیین و ابلاغ کررند.

به گزارش موج، امداد خودرو رفاه ایرانیان در این قرارداد خود را ملزم به اجرای مطلوب خدمات امدادی می داند، بطوریکه در دو بخش از این قرارداد آمده است تا در صورت دیر رسیدن امدادگر بعد از زمان مورد توافق و همچنین در خصوص عدم اعزام امدادگر در موعد مقرر، جریمه هایی برای امدادگران خودرو لحاظ شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!