شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۴ | ۱۳۹۲/۰۹/۰۴
گران‌‌ترین بنزهای جهان+تصاویر
۱۰:۵۴ | ۱۳۹۲/۰۹/۰۴
اجاره خودرو

گران‌‌ترین بنزهای جهان+تصاویر

پرشین خودرو: شاید 1 میلیون دلار هزینه‌ای بسیار زیاد برای یک خودرو به نظر بیاید، اما نسبت به قیمت خودروهای موجود در این لیست این مبلغ ناچیز به نظر می رسد.

به گزارش «پرشین خودرو»، مرسدس بنز یکی از بهترین تولید کنندگان خودرو در جهان می باشد ، این شرکت چندین دهه است که در سطح جهانی به تولید خودروهای درجه یک پرداخته است.
در این گزارش نگاهی داریم به تعدادی از گران ترین خودروهای مرسدس در جهان .
این خودروها به دلایل مختلفی همچون طراحی ، سابقه درخشان ، موتوری قدرتمند و دلایل بسیار دیگری به قیمت های بسیار بالایی خرید و فروش می شوند.

مک‌لارن SLR، طراحی اف ای بی

این خودرو که به دلیل قیمت 1.43 میلیون دلاری اش در این فهرست قرار گرفته ، به موتور قدرتمند 5.4 لیتری مجهز است که می تواند 750 اسب بخار قدرت تولید کند . حداکثر سرعت ا ین خودرو 310 کیلومتر در ساعت بوده و می تواند در 3.6 ثانیه به سرعنت 100 کیلومتر در ساعت دست پیدا کند.

مکلارن SLR تیونینگ منصوری

این خودروی تولید سال 2008 با قیمتی 1.5 میلیون دلاری توانسته در جایگاه نهم این فهرست قرار گیرد. این خودرو حداکثر سرعتی معادل 340 کیلیومتر در ساعت دارد و می تواند در 3 ثانیه از سرعت صفر به 100 کیلومتر در ساعت برسد. این خودرو به یک موتور وی شکل 5.5 لیتری مجهز است.

مرسدس کانسپت اس


اصلی ترین دلیل قیمت 2 میلیون دلاری این خودرو ، ازمایشی و کانسپت بودن آن است. با موتور وی شکل 4.7 لیتری و 455 اسب بخار قدرت این مرسدس می تواند از سرعت 0 کیلومتر در 4.8 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت برسد.

ویژن SLR کانسپت (1999)

این خودرو نیز همانند کانسپت اس به دلیل تک بودن  در این لیست قرار گرفته است . با صفر تا صد 4.1 ثانیه ای و حداکثر سرعت 320 کیلومتر در ساعت این خودرو 2 میلیون دلار ارزش دارد.

CLK GTR تیونینگ ای‌ام‌جی

به گزارش بازار خبر، این خودرو با نامی طولانی و ظاهری کشیده همانند نامش به موتور قدرتمند 7.3 لیتری وی شکل 12 سیلندر مجهز است که می تواند به حداکثر سرعت 335 کیلومتر در ساعت دست یابد و 664 اسب بخار قدرت تولید کند. صفر تا 100 این خودرو 3.4 ثانیه است که در میان خودروهای این لیست بسیار جالب و قابل توجه است . ارزش کنونی این خودرو 3 میلیون دلار است.

CLK GTR سوپر اسپرت

 

همانند مدل قبلی این فهرست این خودرو نیز به یک موتور بسیار قدرتمند وی شکل 7.3 لیتری 12 سیلندر مجهز است که حداکثر سرعت 346 کیلومتر در ساعت را برای این خودرو فراهم می کند و توانایی تولید 720 اسب بخار قدرت را دارا است . قیمت کنونی این خودرو 3.3 میلیون دلار است.

CLK GTR تیونینگ ای‌ام‌جی با مجوز حضور در خیابان

این خودرو بسیار گران قیمت به دلیل کمیاب بودنش توانسته به قیمت 3.5 میلیون دلار دست پیدا کند. این خودرو که در سال 2002 تولید شده است به موتور وی شکل 12 سیلندری مجهز است که می تواند حداکثر سرعت 320 کیلومتر در ساعت را برای این خودرو فراهم کند. این خودرو می تواند در 3.8 ثانیه از سرعت صفر به 100 کیلومتر در ساعت برسد.


مرسدس سی 112 کانسپت

این خودروی تولید شده در سال 1991 قوی ترین کانسپت قدیمی موجود در بازار است که ارزشی معادل 4 میلیون دلار دارد. این خودرو در زمان خودش از قوی ترین خودروها بوده و امروزه نیز در میان قوی ترین ها است. این خودرو یک موتور وی شکل 12 سیلندری دارد که می تواند در عرض 4.9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد. این عدد در سال 1991 بسیار شگفت انگیز بوده و حتی امروزه نیز بسیار جالب توجه است.


مک لارن SLR قرمز ، طلایی رویا

این مرسدس بنز سال 2011 برچسب قیمت غیر قابل باور 10 میلیون دلاری را به همراه دارد. این خودرو به هرچیز گران قیمتی که فکرش را کنید مجهز است. رینگ هایی از طلا ، طاحی داخلی طلایی و 999 اسب بخار قدرت.تمامی طراحی داخلی این خودرو و رینگ ها ی آن با طلا پوشانده شده اند. این خودرو با موتوری قدرتمند یکی از قوی ترین مرسدس ها است و می تواند در زمان کوتاه 3 ثانیه از سرعت صفر به 100 کیلومتر در ساعت برسد.


مرسدس فرمول یک 1954

این خودروی مسابقه ای فرمول یک گران ترین خودروی مرسدس موجود در جهان است ، نه تنها به این دلیل که از معدود خودروهای فرمول یک قدیمی است بلکه به این دلیل که راننده معروف مسابقات فرمول یک " فانگیو" رکورد جدیدی را در آن به ثبت رساند

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
گرانترینبنز
نظر بینندگان
!
!
!