چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۸ | ۱۳۹۲/۰۹/۰۷
ایمن‌ترین خودرو سال 2013
۰۹:۳۸ | ۱۳۹۲/۰۹/۰۷
اجاره خودرو

ایمن‌ترین خودرو سال 2013

پرشین خودرو: این خودرو که دارای موتور توربو دوگانه V6 با قدرت پیشرانه 404 اسب بخاری و سیستم انتقال قدرت 8 سرعته اتوماتیک است رقابت بسیار سختی با بی.ام.دبلیو سری 5 و مرسدس بنز کلاس E در شمال آمریکا دارد.

به گزارش «پرشین خودرو»، خودرو مازراتی جیبلی از سوی موسسه ایمنی IIHS امتیاز “Top Safety Pick” را دریافت کرد که بالاترین امتیاز ممکن در چهار تست این موسسه بسیار معتبر تاکنون است.

2014-maserati-ghibli-crash-test

این خودرو که دارای موتور توربو دوگانه V6  با قدرت پیشرانه 404 اسب بخاری و سیستم انتقال قدرت 8 سرعته اتوماتیک است رقابت بسیار سختی با بی.ام.دبلیو سری 5 و مرسدس بنز کلاس E  در شمال آمریکا دارد.

البته این خودرو نتوانست بالاترین نمره ممکن را در این تست یعنی عنوان “Top Safety Pick Plus” به خاطر کمی‌لغزش در تست “small overlap”  یا همان همپوشانی کوچک بدست آورد.

به گزارش خودروسازی، این خودرو دارای برچسب قیمت 65 هزار دلاری است با گرفتن بالاترین نمره ایمنی اعتبار بیشتری به آن می‌بخشد که به هر ترتیب از تسهایی همچون تصادف با خودروهای شاسی بلند و وانت ٰ مچاله شدن سقف و برخورد از عقب و مجاور و.. نمرات بسیار خوبی کسب کرده است.

پیتر گریدی رئیس بخش آمریکای شمالی مازراتی در این مورد می‌گوید:” این خودرو سدان لوکس و اسپرت یک انتخاب خوب به همراه لذت بردن از سبک رانندگی و عملکرد مورد انتظار است و با انتخاب به عنوان ایمن ترین خودرو سال 2013 اطمینان بسیار بیشتری به خریداران خود خواهد بخشید”.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایمن ترینخودرو
نظر بینندگان
مهدی
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۹/۲۵
نمره Top Safety Pick Plus مال پراید ماست
!
!
!