چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۷ | ۱۳۹۲/۰۹/۱۱
سایپایدك در نمایشگاه قطعات خودرو
۱۳:۳۷ | ۱۳۹۲/۰۹/۱۱
اجاره خودرو

سایپایدك در نمایشگاه قطعات خودرو

پرشین خودرو: همزمان با برگزاری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو، غرفه سایپایدك شاهد استقبال گسترده قطعه‌سازان و مصرف كنندگان از دستاوردهای این شركت بود.

به گزارش «پرشین خودرو»، در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو انواع قطعات و روانكارها با بسته‌بندی ویژه سایپا به معرض نمایش گذاشته شد كه استقبال شركت‌كنندگان خارجی، قطعه‌سازان و علاقه‌مندان به مجموعه‌های خودرو را در پی داشت.

همچنین در روز نخست این نمایشگاه، احمد دوست حسینی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن بازدید از غرفه سایپایدك، در جریان اقدامات و دستاوردهای این شركت در زمینه معرفی قطعات و توانمندی‌های صادراتی قرار گرفت. در این نمایشگاه كارشناسانی از بخش‌های بازرگانی و صادرات سایپایدك پاسخگوی سوالات مشتریان و بازدیدكنندگان بودند.

بنابراین گزارش، افزایش سهم سایپا در بازار قطعات یدكی و حركت در مسیر ارائه خدمات پس از فروش فراتر از سطح انتظار مشتری، دو راهبرد اساسی سایپایدك در حوزه بازرگانی اعلام شده است. همچنین تمام قطعات توزیع شده از سوی سایپایدك دارای استاندارد و سطح كیفی مورد تایید خودروساز بوده و مشتریان گرامی می‌توانند قطعات اصلی را از شبكه توزیع سایپایدك در سراسر كشور با قیمت‌های یكسان تهیه نمایند.

لازم به ذكر است گروه خودروسازی سایپا در قالب شرکت‌های سایپا، سایپایدک، ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، رادیاتور ایران، سازه گستر، مگاموتور، پلاسکوکار، ایندامین، سایپاپرس و سایپا شیشه در فضایی بالغ بر 500 متر مربع در این نمایشگاه حضور یافت و با نمایش خودروهای تیبا2، سایپا 151 و پارس تندر قابلیت‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

400 شرکت داخلی و 307 شرکت خارجی از 15 کشور چین، ترکیه، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، پرتغال، انگلیس، هند، برزیل، کانادا، لهستان، تایوان، کره جنوبی و ژاپن در این نمایشگاه حضور پیدا كردند.

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات‌، لوازم و مجموعه های خودرو از ششم تا دهم آذر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!