دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۵ | ۱۳۹۲/۰۹/۱۶
نیاز بازار خودرو منطقه از طریق ایران تامین می شود
۱۱:۰۵ | ۱۳۹۲/۰۹/۱۶
اجاره خودرو
آنگوری در دیدار با مدیرعامل ایران‌خودرو:

نیاز بازار خودرو منطقه از طریق ایران تامین می شود

پرشین خودرو: در دیدار مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و مدیرعامل شركت طراحی مهندسی پینین‌فارینای ایتالیا، راه‌های ایجاد و گسترش همكاری‌های دو شركت مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو»، در این دیدار سرجیو آنگوری، مدیرعامل شركت پینین فارینا از تجدید و احیای همكاری با شركت ایران خودرو ابراز خرسندی كرد و گفت: ایران خودرو دارای سیستم تامین، مهندسی و تولید مجهزی است و ظرفیت‌های خوبی برای گسترش و بهبود روابط دارد.

وی با بیان اینكه شركت پینین فارینا آماده و مصمم است كه از توسعه و پیشرفت ایران خودرو حمایت كند، افزود: ایران خودرو با زیرساخت ها، سرمایه ها و تكنولوژی كه دارد، می تواند نقش رهبری و پیش برنده در منطقه خاورمیانه و جهان داشته باشد.

وی افزود: خوشبختانه مسیر همواری برای توسعه همكاری‌های مشترك ایران خودرو و پنین فارینا شكل گرفته كه امیدواریم دوطرف از فرصت‌های موجود بهره برداری كنند.

وی تصریح كرد: مردم كشورهای منطقه علاقه بیشتری به خودروهای ایرانی به جای محصولات چینی دارند و قطعا با توسعه خودروسازی ایران نیاز بازار منطقه با خودروهای ایرانی تامین خواهد شد.

آنگوری برگزاری همایش صنعت خودرو را فرصتی مغتنم برای شركت های خارجی دانست و گفت: این همایش این فرصت را ایجاد كرد تا با استراتژی های كلی ایران در صنعت خودرو مطلع شویم و رویكردهای خود را براساس آن تنظیم كنیم.

هاشم یكه زارع، مدیرعامل ایران خودرو نیز به همكاری با شركت پینین فارینا در زمینه طراحی و مهندسی، در دو حوزه پلتفرم و استایل محصول مطابق استانداردهای اروپا تاكید كرد و گفت:‌ تلاش برای برقراری و توسعه همكاری فی‌مابین با تعاریف جدیدی كه مطابق با نیاز بازار ایران است، با جدیت ادامه خواهد یافت.

گفتنی است شركت پنین فارینا از شركت‌های برتر جهانی در زمینه طراحی و مهندسی محصول است كه تاكنون با كمپانی‌های مختلف اروپایی و آمریكایی همكاری كرده است. طراحی و مهندسی بسیاری از خودروهای مدرن موجود در بازارهای جهانی توسط این شركت انجام شده است. این شركت تمام مراحل تولید از طراحی تا برندینگ محصول را مورد توجه قرار می دهد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
صنعتخودروسازی
نظر بینندگان
!
!
!