جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۸ | ۱۳۹۲/۰۹/۲۵
آخرین مهلت پلیس برای ترخیص خودروها
۱۱:۴۸ | ۱۳۹۲/۰۹/۲۵
اجاره خودرو

آخرین مهلت پلیس برای ترخیص خودروها

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اعلام خبر تجمیع خودروها و موتورسیکلت‌های رها شده در پارکینگ‌های شهر تهران از آخرین مهلت پلیس به صاحبان این وسائل نقلیه خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سردار حسین رحیمی با اشاره به خودروها و موتورسیکلت‌هایی که مدت‌هاست در پارکینگ‌ها رها شده‌اند، اظهار داشت: پلیس تمامی خودروها و موتورسیکلت‌هایی که مدت‌هاست در پارکینگ‌های شهر تهران رها شده‌اند را شناسایی کرده است و این وسایل نقلیه را که در بیش از 100 پارکینگ پایتخت رها شده‌اند در تعداد محدودی پارکینگ تجمیع خواهد کرد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ خطاب به مالکان این وسایل نقلیه با اعلام آخرین مهلت برای ترخیص آن‌ها از پارکینگ‌ها افزود: مالکان و صاحبان این وسائل نقلیه باید هرچه سریع‌تر نسبت به ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند و در غیراینصورت با این خودروها طبق قانون برخورد شده و بر اساس قانون در اختیار ستاد اجرائیات قرار خواهند گرفت.

به گزارش تسنیم، وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با توجه به این‌که بسیاری از این موتورسیکلت‌ها از نظر فنی فرسوده و آلاینده‌اند امیدواریم این وسائل نقلیه مجدداً به چرخه حمل و نقل در شهر تهران باز نگردند و اسقاط شوند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!