دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۴ | ۱۳۹۲/۰۹/۲۶
ستاد سوخت:مردم مراقب باشند
۱۶:۱۴ | ۱۳۹۲/۰۹/۲۶
اجاره خودرو
ترفند جدید کلاهبرداری بنزینی از خودروسواران

ستاد سوخت:مردم مراقب باشند

پرشین خودرو: ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت با هشدار نسبت به نسل جدید کلاهبرداری بنزین از مالکان خودروها، اعلام کرد: کلاهبرداران تاکید می‌کنند در صورت عدم استفاده از کیت کاهنده مصرف سوخت، سهمیه بنزین خودروها توسط ستاد سوخت قطع می شود، این درحالی است که این موضوع صحت ندارد.

به گزارش «پرشین خودرو»، پس از ورود کاهنده‌های مصرف برق و گاز طبیعی به بازار انرژی و هشدار مسئولان دولت نسبت به کلاهبرداری از مشترکان برق و گاز، ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت نسبت به کلاهبرداری‌های بنزینی با ورود كیت‌های كاهنده مصرف سوخت هشدار داد.

ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور امروز با انتشار گزارشی، اعلام کرد: به دنبال فروش و تبلیغات كیت‌های كاهنده مصرف سوخت توسط برخی از شركت‌ها و افراد سودجو و استفاده از نام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت مبنی بر ابطال كارت سوخت در صورت عدم خرید این كیت‌ها، این ستاد ضمن تكذیب این موضوع از طریق مبادی قانونی و حقوقی با این متخلفان برخورد خواهد كرد.

به تازگی شركت‌هایی با سوء استفاده از نام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت، كالایی تحت عنوان كیت كاهنده مصرف سوخت را تبلیغ و مشتریان را وادار به خرید می‌کنند و ضمن تهدید افراد به ابطال كارت سوخت خودروشان، باعث نگرانی و تردید بین صاحبان خودرو شده اند كه طبق بررسی‌های انجام شده، كاهش مصرف سوخت 20 یا 30 درصدی توسط این كیت‌ها صحت ندارد.

به همین منظور ضمن هماهنگی با نهادهای نظارتی و انتظامی، شركت‌ها و افرادی كه مبادرت به سوء استفاده از نام ارگان‌های مرتبط با كارت‌های هوشمند سوخت را می‌کنند مورد پیگرد قضایی و انتظامی قرار خواهند گرفت .

این ستاد ضمن پیگیری مجدانه این موضوع از عموم مردم خواست در صورت مشاهده چنین مواردی ضمن تماس با نیروی انتظامی نام و شماره تلفن آن شركت را به شماره 3000020 پیامك کنند تا اقدامات قانونی در این خصوص انجام شود.

همچنین مالكان خودروها مطمئن باشند هیچ شركتی از سوی ستاد سوخت برای فروش این كیت‌ها مجوز و یا هرگونه موافقتنامه ای ندارد و عدم تمایل خرید از این فروشندگان هیچ گونه مشكلی برای كارت سوختشان ایجاد نمی‌کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!