پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۸ | ۱۳۹۰/۰۱/۲۱
استقبال از صدور مجوز خروج خودرو وارداتی
۱۰:۰۸ | ۱۳۹۰/۰۱/۲۱
اجاره خودرو
در منطقه آزاد اروند صورت گرفت

استقبال از صدور مجوز خروج خودرو وارداتی

پرشین خودرو: معاون سرمایه گذاری و بازرگانی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: تا پایان سال 89 یك هزار و 75 مجوز خروج از محدوده برای خودروهای وارداتی به این منطقه صادر شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سیدعلیرضا موسوی با بیان این مطلب اظهار كرد: تا پایان سال گذشته یك هزار و 54 خودرو به منطقه آزاد اروند وارد شد كه تاكنون برای این خودروها یك هزار و 75 مورد مجوز خروج از محدوده صادر شده است.

وی با بیان اینكه برخی از مالكین خودروها بیش از یك بار اقدام به اخذ مجوز خروج كرده‌اند، بیان كرد: از این تعداد 622 مجوز خروج از محدوده مخصوص ایام نوروز سال90 بود كه متقاضیان این مجوزها پیش از ایام تعطیلات نوروز نسبت به اخذ مجوز جهت خروج خودرو از منطقه آزاد اروند اقدام كرده بودند.

موسوی افزود: با اعطای این مجوزهای خودروهای وارداتی به منطقه آزاد اروند می‌توانند به‌صورت قانونی از محدوده این منطقه خارج شوند.

معاون سازمان منطقه آزاد اروند خاطرنشان كرد: استقبال گسترده‌ای از صدور مجوزهای خروج این خودروهای وارداتی توسط شهروندان آبادانی و خرمشهری شد. در این خصوص مالكان خودروهای وارداتی به منطقه آزاد اروند با انجام امور اداری در گمرك این سازمان می‌توانند یك روزه نسبت به اخذ مجوز خروجی خودروی خود اقدام كنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!