سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۳ | ۱۳۹۲/۱۰/۰۹
افزایش خدمات پس از فروش تیبا
۱۰:۰۳ | ۱۳۹۲/۱۰/۰۹
اجاره خودرو

افزایش خدمات پس از فروش تیبا

پرشین خودرو: با توجه به افزایش تولید خودرو تیبا، طرح ارائه سرویس های ویژه برای این خودرو توسط شرکت سایپا یدک طراحی و اجرا خواهد شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، روزبهانی، معاون خدمات پس از فروش سایپا یدک با اشاره به افزایش تیراژ تولید خودرو تیبا و نیاز به آمادگی این شرکت جهت انجام خدمات خاص گفت: شرکت سایپا یدک با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان و ارائه سرویس بهتر، خدمات ویژه ای را برای این خودرو در نظر گرفته است.

وی افزود: بر همین اساس خدمات خاص کارت نارنجی را برای این خودرو در نظر گرفته ایم و در این شرایط خدمات خاص گارانتی بدنه، انجام سرویس های دوره ای و بازدیدهای خاص خودرو تیبا از طریق نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا دنبال می شود.

معاون خدمات پس از فروش شرکت سایپا یدک با اشاره به گستردگی نمایندگی های خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: از 700 نمایندگی موجود در شبکه خدمات پس از فروش در سراسر کشور، نزدیک به نیمی از این نمایندگی ها به صورت کامل قادر به ارائه خدمات کامل در مورد خودرو تیبا هستند و پراکندگی این نمایندگی ها در سراسر کشور به نحوی توزیع شده که رضایت مشتریان را در بر خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر ارائه قطعات و خدمات در نمایندگی های سراسر کشور، شبکه عاملیت فروش نیز قابلیت ارائه سرویس و قطعات این خودرو را خواهند داشت که این امر قطعا در ارائه خدمات بهتر تاثیر خواهد گذاشت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
یک تیبا دار
vote
۲
vote
۱۳۹۲/۱۰/۱۰
سلام.همش حرفه- باور بی باور یک شیشه بالابر ساده تو نمایندگی ها ندارن تازه با برخورد خیلی بد
!
!
!