شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
ب.ام.و عنوان خود را حفظ کرد
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
اجاره خودرو

ب.ام.و عنوان خود را حفظ کرد

پرشین خودرو: برای نهمین سال متوالی ب.ام.و عنوان پرفروش ترین خودروساز در سگمنت خودروهای بسیار تجملی وبسیار گران در دنیا را حفظ کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، مرسدس بنز یا آئودی در سال 2013 تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا تاج پرفروش ترین خودروساز دنیا در زمینه خودروهای بسیار تجملی را از چنگ ب.ام.و در بیاورند اما با منتشر شدن آمار سال 2013 همه ی نقشه های آنها نقش برآب شد. لازم به ذکر است که در سال گذشته مرسدس بنز عنوان پرفروش ترین خودروساز «ایالات متحده» در سگمنت خودروهای تجملی را از چنگ ب.ام.و درآورد.

فروش برند ب.ام.و در سال 2013 با رشد 8 درصد به رقم 1.66 میلیون دستگاه رسید. بیشترین تقاضا هم برای خودروی سری3 و شاسی بلند X1 بود. تحویل در ماه سپتامبر هم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2 درصد رشد داشت.

ایان رابرتسون مدیر فروش ب.ام.و در این رابطه گفت: یک بار دیگر ب.ام.و در دسته بندی پرمیوم بازار مقام اول را به دست آورد و قصد دراد با افزایش فروش دو باره این موفقیت را در سال 2014 تکرار کند.

مرسدس بنز و آئودی تلاش خیلی زیادی به خرج دادند تا به چیرگی ب.ام.و در یک دهه گذشته پایان دهند. و این نکته قابل توجه است که هر سه رقب آلمانی هستند.

ب.ام.و در نمایشگاه دیترویت امسال، کوپه ی جمع و جور سری2 را به نمایش گذاشت تا دوباره عنوان اولی را در آمریکا از مرسدس بنز پس بگیرد. هر چند که در سال گذشته مرسدس بنز در آمریکا بیشتر از ب.ام.و فروخت اما آمارش در دنیا به آمار ب.ام.و نرسید.

فروش مینی که متعلق به ب.ام.و است با 1 درصد افزایش در سال 2013 به 305 هزار 30 دستگاه رسید. تقاضا برای برند دیگر ب.ام.و یعنی رولز رویس نیز در سال 2013 با 2 درصد رشد مواجه بود و به 3630 دستگاه رسید. فروش گروه ب.ام.و که شامل برند مینی و رولز رویس می شود در سال 2013 به رقم 1.96 میلیون دستگاه رسید.

آئودی در بازار آمریکا با عرضه سدان A3 و کوپه TT و با سرمایه گذاری 22 میلیارد یورویی ( معادل 30 میلیارد دلار) تلاش می کند از 49 مدل خود را به 60 مدل قابل عرضه برساند و افزایش فروش در چین، برزیل و مکزیک گوی سبقت را از مرسدس بنز و ب.ام.و برباید.

تمامی برندهای آلمانی در بازارهای چین، هند، روسیه بسیار خوب عمل کردند و بازگشت شان به بازار آمریکا هم با موفقیت رو به رو بوده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!