شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۲/۱۱/۰۴
آغاز همکاری دوباره ایران و رنو
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۲/۱۱/۰۴
اجاره خودرو
در گفت وگو با «پرشین خودرو» مطرح شد:

آغاز همکاری دوباره ایران و رنو

پرشین خودرو: یک منبع آگاه از جزئیات تصمیم‌گیری‌های صورت گرفته در خصوص همکاری‌های ایران و رنو خبر داد.

یک منبع آگاه در گفت وگو با خبرنگار «پرشین خودرو»، با اعلام این خبر اظهار داشت: در صورت لغو تحریم‌های صنعت خودرو، شرکت رنو پس از لغو تحریم تراکنش های مالی صدور قطعات به ایران را از سر خواهد گرفت.

وی افزود: تحریم های غرب علیه ایران فروش رنو را در سال گذشته میلادی 64 هزار و 500 دستگاه کاهش داد و منجر به افت 7.4 درصدی میزان فروش این شرکت در منطقه آسیا و اقیانوسیه شد.

این منبع آگاه از برنامه‌های بلندمدت شرکت رنو در سرمایه‌گذاری در بازار خودرو و صادرات قطعات خود به ایران گفت: با توجه به فروش مطلوب محصولات این شرکت در ایران و در اختیار داشتن رتبه 8 فروش رنو در جهان، مسوولین شرکت رنو برنامه بلند مدتی را برای صادرات قطعات به ایران در نظر گرفته‌اند و همچنین مذاکرات بسیار مطلوبی را با نمایندگی‌های فروش محصولات رنو در بازار داخلی انجام داده‌اند اما هنوز زمان دقیقی برای صادرات قطعات این شرکت به ایران مشخص نشده است.

وی افزود: تمام برنامه‌ ریزی‌ها برای حضور رنو در ایران انجام گرفته است و حتی علیرغم ناامیدی برخی مسولین در این زمینه هیچ کدام از پروژه‌ها متوقف نشده است و در صورت رفع کامل این تحریم‌ها تولیدات محصولات جدید رنو با قطعات باکیفیت به سطح بالایی خواهد رسید.

پیش از این مدیر بخش فروش رنو گفت: «در یک فضای مساعد تر، ما در حال تایید استراتژی رشد سودآور خود از طریق ادامه ترمیم بازار محصولاتمان در اروپا و افزایش فروش بین المللی مان هستیم».

جرومی استول افزود: توافق ایران و گروه 1+5 در ماه نوامبر بر سر پرونده هسته ای این کشور و کاهش موقت تحریم ها علیه تهران هنوز به شرکت اجازه نداده که تولید یا فروش محصولات خود به ایران را از سر بگیرد.

مدیر بخش فروش رنو اضافه کرد: «ما به دنبال این هستیم زمانی که تحریم تراکنش های مالی با ایران برداشته شد...چگونه عرضه قطعات خود به این کشور را از سر بگیریم.»

بر اساس این گزارش شرکت خودروسازی رنوی فرانسه اعلام کرد، میزان فروش محصولاتش در سال 2013، 3.1 درصد افزایش یافته است و همزمان با رشد 2 درصدی بازار خودروی جهان، اروپا و فرانسه پس از 6 سال متوالی کاهش در سال 2014 شاهد رشد یک درصدی در این بازار خواهند بود.

به گزارش تسنیم، این شرکت وعده داد که امسال با توجه به تولید خودروهای ارزان قیمت که به این شرکت در مقابله با رکود موجود در بازار اروپا کمک می کند و وضعیت این شرکت را در روسیه و بازارهای نوظهور بهبود می بخشد، رشد بیشتری در فروش محصولاتش محقق شود.

رنو با انتشار بیانیه ای اعلام کرد فروش خودروهای سواری و باری سبک این شرکت در سال 2013 به 2.63 میلیون دستگاه افزایش یافته است که اندکی کمتر از متوسط رشد 3.9 درصدی بازار جهانی خودرو بوده است.

مدل های جدید به رنو کمک کرده که بدترین بحران بازار خودرو را در منطقه اروپا پشت سر بگذارد و سود قابل توجهی از بازارهای نوظهور به دست بیاورد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
محسن
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۱۱/۰۵
رنو همینه آشغال میاره میگه اینو بسازین باید با یه کره ای یا ژاپنی همکاری کنن اونا دست و دل باز ترن. اروپایی ها مدلهای جهان سومی میدن دست اینا.
حسن
vote
۳
vote
۱۳۹۲/۱۱/۰۴
تازه بعد از لغو تحریم مالی آقایان می خواهند فروش رو از سر بگیرند. چه منتی هم می گذارند..
روزبه
vote
۲
vote
۱۳۹۲/۱۱/۰۴
دیگه وقتشه مدلها ی اینجا هم بروز بشوند این تندر و مگان اینجا خارج از رده اند.مگان که 3ساله عوض شده. مدل کلیو هم جایش خالی است.
!
!
!