چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۰/۰۱/۲۸
فراخوان 5300 دستگاهی لیف نیسان
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۰/۰۱/۲۸
اجاره خودرو

فراخوان 5300 دستگاهی لیف نیسان

پرشین خودرو: شرکت نیسان اعلام کرده تمام خودروهایی که به دلیل مشکل نرم افزاری درهنگام روشن شدن مشکل دارند را تعمیر خواهد کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شرکت خودروسازی نیسان که به دلیل نقص نرم افزاری در 5 هزار دستگاه از خودرو تمام الکتریکی خود به نام لیف آن ها را از بازار فراخوانده بود اکنون اعلام کرده که این موضوع مشکلی مربوط به ایمنی خودرو نیست بلکه مربوط به روشن شدن دوباره آن بعد از یک بار خاموش کردن آن است.

بنابه گزارش ها فراخوان این شرکت ژاپنی که درگیر مشکلات مربوط به کاهش توقف تولید خودروهای خود به دلیل زلزله یک ماه گذشته در این کشور است شامل 5300 دستگاه از خودروهای لیف می شود که در حدود 500 دستگاه از آن ها نیز به مشتریان آمریکایی این شرکت واگذار شده است.

نحوه فراخوان و تعمیر خودروهای دارای عیب را نیسان از طریق پیامی به سیستم ارتباطی که روی خودرو نصب است ارسال می کند.

خودرو بدون آلایندگی لیف که سال گذشته به بازار عرضه شد در دوره مدیریتی کارلوس گوسن مدیرعامل رنو نیسان به سرانجام رسیده که براساس برنامه این شرکت، این خودرو باید در عرصه خودروهای الکتریکی پیشرو باشد و بازارهای نوظهور در این عرصه را از آن خود کند.

رنو اعلام کرده که پیش از این چندین مشتری این شرکت اعلام کرده بودند که خودرو آن ها روشن نمی شود اما به دلیل اینکه این خودرو سهم عمده ای در فروش نیسان در اولین ماه عرضه آن به همراه داشت شرکت از اعلام نقص فنی خودداری کرده بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!