چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۲ | ۱۳۹۲/۱۱/۱۹
گزارش خودروسازان از شرایط پسا تحریمی
۱۰:۲۲ | ۱۳۹۲/۱۱/۱۹
اجاره خودرو

گزارش خودروسازان از شرایط پسا تحریمی

پرشین خودرو: در جدیدترین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو مدیران عامل دو خودروساز بزرگ کشور گزارشی از وضعیت صنعت خودرو در شرایط پیش و پس از لغو تحریم ارائه کردند.

به گزارش «پرشین خودرو»، جدیدترین جلسه شورای سیاست گذاری خودرو پنجشنبه گذشته در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

در این جلسه گزارشی از سفر اخیر هیات اقتصادی فرانسه به ایران و رایزنی بین قطعه‌سازان و خودروسازان داخلی و خارجی ارائه شد.

علاوه بر آن مدیران عامل دو خودروساز بزرگ کشور گزارشی از اقداماتی که در دوران تحریم صنعت خودرو برای خودکفایی و تشویق قطعه‌سازان به داخلی‌سازی قطعات صورت گرفت ارائه کردند.

قطعه‌سازان نیز اعلام کردند که در این دوران برخی از قطعاتی که پیش از این خارج از کشور وارد می‌شد در داخل به تولید رسید.

در این جلسه درباره شرایط بعد از لغو تحریم صنعت خودرو نیز بحث شد و نمایندگان شرکت‌های خودروسازی و قطعه‌سازی حاضر گزارشی از وضعیت ارتباط آنها با شرکای خارجی خود ارائه کردند.

برخی از این شرکت‌ها از آغاز مجدد برخی از همکاری‌های خارجی خود خبر داده و اعلام کردند که تعداد شرکت‌های قطعه‌سازی و خودروسازی مایل به همکاری با ایران افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا، در جدیدترین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو بر استفاده از فضای ایجاد شده ناشی از لغو تحریم صنعت خودرو برای افزایش کمیت و کیفیت تولیدات داخلی دراین حوزه تاکید شد.

این جلسه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت‌، معاونان مربوطه،‌ مدیران عامل شرکت‌های خودروسازی و دبیران انجمن‌های خودروسازان، قطعه سازان و صنایع همگن قطعه‌سازی کشور برگزار شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!