پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۹ | ۱۳۹۲/۱۱/۲۱
محدودیتهای ترافیکی تعطیلات پایان هفته
۱۰:۴۹ | ۱۳۹۲/۱۱/۲۱
اجاره خودرو

محدودیتهای ترافیکی تعطیلات پایان هفته

پرشین خودرو: پلیس راه محدودیتهای ترافیکی جاده های کشور را اعلام کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، براساس اعلام پلیس راه کشور تردد موتور سیكلت از ساعت 12 ظهر روز چهار شنبه تا ساعت 24 روزجمعه از محورهای كرج ــ چالوس، هراز، فیروزكوه و محور تهران ـ سمنان ـ مشهد و بالعكس ممنوع است.

جاده چالوس

تردد انواع تریلر و كامیون از محور كرج- چالوس كماكان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:30 تا 24 روز جمعه از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 تا24 روز جمعه از 15 كیلومتر بالای مرزن آباد(دزبن) به سمت كرج بصورت یك طرفه خواهد بود.

جاده هراز

تردد تریلرها از محور هراز كماكان ممنوع است. تردد كامیونها وكامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا24 روزهای دوشنبه و چهارشنبه و همچنین از ساعت 6 تا24 روز های سه شنبه، پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 18 روز جمعه از مبارک آباد تا امام زاده هاشم در استان تهران به منظور تخلیه بار ترافیکی پیست آبعلی ممنوع است.

جاده دماوند

به گزارش مهر، تردد تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6تا 24 روزهای سه شنبه و جمعه از محور تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

مركزاطلاعات وكنترل ترافیك پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و 88255555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای كشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

براساس اعلام پلیس راه کشور رانندگان وسایل نقلیه ای که قصد سفر در محورهای برفگیر و کوهستانی را دارند لازم است ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ از سلامت سیستم گرمایش وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!