جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۸ | ۱۳۹۲/۱۱/۲۷
سایپا میزبان دانشگاهیان و دانش آموزان
۱۵:۲۸ | ۱۳۹۲/۱۱/۲۷
اجاره خودرو

سایپا میزبان دانشگاهیان و دانش آموزان

پرشین خودرو: مدیر ارتباطات گروه خودروسازی سایپا از آمادگی این مجموعه خودروسازی برای همکاری با نهادهای علمی و دانشگاهی در زمینه های گوناگون از جمله استفاده از تازه ترین فناوری های روز خبر داد و گفت: سایپا همواره پذیرای نقطه نظرات و دیدگاههای دانشگاهیان و صاحبان علم است.

به گزارش «پرشین خودرو»، وی اظهار کرد: همان طور که در گذشته هم بارها اعلام کرده ایم این آمادگی در مجموعه گروه خودروسازی سایپا وجود دارد تا در زمینه های مختلف علمی و صنعتی از دانش و نقطه نظرات مجامع علمی و پژوهشی برای ارتقا سطح کیفی تولید محصول استفاده کند.

وی افزود: همواره تلاش کرده ایم تا زمینه حضور نخبگان علمی و دانشگاهی و همچنین هیات های پژوهشی را در سایپا فراهم کرده تا از تجربیات و دیدگاههای آنان جهت ارتقای فعالیتهای صنعتی خود بهره برداری کنیم.

مدیر ارتباطات سایپا تصریح کرد: بازدید دانش آموزان دبیرستانی در رشته های گوناگون فنی و مهندسی و همچنین فراهم کردن زمینه حضور دانشجویان و اساتید دانشگاهی از خطوط تولید سایپا که در چند ماه اخیر به صورت مستمر صورت گرفته نشان دهنده عزم جدی سایپا برای همکاری با بخش های علمی و پژوهشی است.

وی با اشاره به بازدید هیات های علمی و دانش آموزان و دانشجویان از سایپا اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 16 بازدید از سوی نخبگان مراکز دانشگاهی، 5 بازدید از سوی مدارس و 3 بازدید از طرف هنرستان های صنعتی از خطوط تولید شرکت سایپا صورت گرفته و در مجموع تعداد 650 نفر در قالب این هیات ها از سایپا بازدید کرده اند.

مدیر ارتباطات گروه خودروسازی سایپا در ادامه تاکید کرد: در میان دانش پژوهان حاضر در محافل علمی و دانشگاهی جوانان مستعد زیادی حضور دارند که گروه خودرسازی سایپا مشتاق همکاری با آنان و استفاده از دانش و مهارت این نیروها در زمینه های گوناگون تولیدی است.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد فضا و امکان حضور دانشگاهیان در سایپا جهت تحقیقات علمی و همچنین ارائه امکانات و اطلاعات لازم به این افراد جهت اجرای پروژه های صنعتی از دیگر برنامه های مستمر گروه سایپا است که همواره در دستور کار قرار دارد.

وی در خاتمه گفت: گروه خودروسازی سایپا با برخورداری از امکانات و تجهیزات روز تولید و دانش صنعتی موجود در بخش هایی نظیر مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا و همچنین مرکز مطالعات استراتژیک گروه سایپا قصد دارد فضای همکاری مشترک با مراکز دانشگاهی و علمی را بیش از گذشته گسترش دهد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!