شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۳ | ۱۳۹۲/۱۱/۲۸
توصیه به خریداران خودرو
۱۲:۰۳ | ۱۳۹۲/۱۱/۲۸
اجاره خودرو

توصیه به خریداران خودرو

پرشین خودرو: بدون شک قیمت خودرو در روزهای پایانی سال با روند افزایشی مواجه خواهد شد ؛ بنابراین شهروندان بهتر است خرید خود را به بعد از عید موکول کنند.

به گزارش «پرشین خودرو»، یک کارشناس بازار خودرو پیش‌بینی کرد که با توجه به افزایش تقاضا در بازار، احتمالا قیمت خودرو در روزهای پایانی امسال افزایش یابد.

رضا ساداتی با بیان این مطلب اظهار داشت: هم‌اکنون بخش زیادی از تقاضا در بازار خودرو کشور به خودروهای تولید داخل مربوط می‌شود.

وی افزود: در شرایطی که در ایام پایانی سال تقاضا در بازار خودرو شدت بگیرد، قیمت‌ها با افزایش روبه‌رو خواهد شد ؛ آن هم در شرایطی که خودروسازها هنوز به تعهدات قبلی خود عمل نکرده‌اند.

این کارشناس بازار خودرو خاطرنشان کرد: حل مشکل تحریم‌ها، آزاد شدن واردات قطعات و نیز ثابت بودن نرخ ارز، ازجمله مسایلی است که می‌بایست خودروسازها را به سمت کاهش قیمت‌ها ببرد، این در حالی است که خودروسازها هیچ‌گونه علاقه‌ای به کاهش قیمت‌ها ندارند و به عبارتی دولت باید وارد عمل شود و تا آنها مجبور به کاهش قیمت‌ها شوند.

ساداتی به اقتصادپرس گفت: هرچند بازار داخلی کشش رشد بیشتر قیمت‌ها را ندارد و رکودی هم که در بازار حکم‌فرماست، یک عامل آن قیمت‌های بالا است. وی در ادامه به مردم توصیه کرد : بدون شک قیمت خودرو در روزهای پایانی سال با روند افزایشی مواجه خواهد شد ؛ بنابراین شهروندان بهتر است خرید خود را به بعد از عید موکول کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بازارخودروقیمت
نظر بینندگان
!
!
!