شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۱ | ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
هشدار به پورشه داران
۰۹:۲۱ | ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
گرندکس

هشدار به پورشه داران

پرشین خودرو: پورشه تحویل 911 GT3 را به تأخیر انداخت و دلیل آن هم ترس از آتش سوزی خود به خودی این خودرو است که تا به حال حداقل 5 مورد از آن گزارش شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، دیدن عکس های خودروهای ایتالیایی که در کنار جاده آتش گرفته و در حال سوختن است شاید خیلی غیرمعمول و تعجب آور نباشد اما پورشه چطور؟ تا جایی که در تصور ما می گنجد مهندسان آلمانی مو را از ماست بیرون می کشند و وسواس زیادی به خرج می دهند و هرگز منتشر شدن چنین عکس هایی را عادی نمی دانند.

البته نه همیشه! به تازگی گزارش هایی از سرتاسر اروپا می رسد که تا به حال 5 خودروی پورشه ی 911 Gt3 کوپه در طی چند هفته گذشته به طور خود به خودی دچار حریق شده اند تا جایی که پورشه یک تیم تحقیقاتی را برای بررسی موضوع اعزام کرده است. به همین دلیل شرکت پورشه تا زمانی که مشخص نشود اشکال در کجا است از تحویل خودرو به مشتریان خودداری می کند.

تعجبی هم ندارد اگر پورشه فراخوانی را اعلام کند، مخصوصا وقتی که علت اصلی این آتش سوزی روشن شود. با این حال تا روشن شدن کامل قضیه تمام پورشه داران مخصوصا آنان که 911 کوپه ی جدید خریده اند باید چهار چشمی مراقب جان خود باشند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
آتش سوزیپورشه
نظر بینندگان
!
!
!