شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۳ | ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
نحوه سقوط اتوبوس به دره هراز تشریح شد
۱۰:۳۳ | ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
اجاره خودرو
رئیس پلیس راه کشور:

نحوه سقوط اتوبوس به دره هراز تشریح شد

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه کشور نحوه سقوط اتوبوس به دره‌ای در جاده هراز را تشریح کرد و از افزایش کشته‌ها به ۱۸ نفر خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سردار محمدرضا مهماندار در خصوص نحوه وقوع حادثه دلخراش بامداد روز گذشته در جاده‌هزار گفت: این اتوبوس شامگاه دوشنبه به سمت تهران حرکت خود را آغاز می‌کند.

وی افزود: این اتوبوس بعد از طی مسیر نهایتا در جاده هراز و در ساعت 4:30 صبح و در منطقه‌ای قبل از پلور که بسیار خطرناک است به دلیل حواس پرتی از جاده منحرف می‌شود.

راننده پس از انحراف اتوبوس از مسیر و رفتن به سمت شانه خاکی متوجه می‌شود کمی جلوتر روی پل تیغه‌های بتنی (نیوجرسی ) قرار دارد.

به گزارش فارس، این راننده برای آنکه به تیغه‌ها برخورد نکند خودرو را به سمت مخالف هدایت می‌کند اما سرانجام چرخ‌های عقب با نیوجرسی برخورد کرده و به این ترتیب پاره می‌شود و اتوبوس از مسیر به طور کلی منحرف می‌شود.

مهماندار گفت: اتوبوس به داخل دره سقوط می‌کند و 20 متر پایین تر و پس از غلت اول تعدادی از مسافران و راننده از ماشین به سمت بیرون پرتاب می‌شوند.

رئیس پلیس راه کشور افزود: اتوبوس غلت بعدی را می‌زند و با سقف به ته دره برخورد می‌کند که همین عامل باعث می‌شود تا تعداد کشته‌ها بیشتر شود.

وی تصریح کرد: تا کنون 18 نفر کشته‌ شده‌اند و 25 نفر هم زخمی هستند که در مراکز درمانی در حال مداوا هستند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!