شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۳ | ۱۳۹۲/۱۲/۲۰
ارائه خدمات خودرویی غیر استاندارد توسط ۷۱ شرکت امدادی
۱۴:۱۳ | ۱۳۹۲/۱۲/۲۰
اجاره خودرو
مدیر عامل امداد خودرو سایپا:

ارائه خدمات خودرویی غیر استاندارد توسط ۷۱ شرکت امدادی

پرشین خودرو: مدیر عامل امداد خودرو سایپا از فعالیت 71 شرکت یدک‌کش امدادی در کشور انتقاد کرد و گفت: ارائه خدمات غیر استاندارد از سوی این شرکت‌ها، شکایات زیادی را از سوی مشتریان به همراه داشته است.

به گزارش «پرشین خودرو»، احمد کرفی در مراسم آغاز طرح مشترک امداد نوروزی ایران خودرو و سایپا، اظهار داشت: برخی شرکت‌های امدادرسان در کشور فعال شده‌اند که تنها با اتکا به یک مجوز، اجاره محل و به کار گرفتن چند پرسنل تحت عنوان شرکت خدماتی فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به زیان ناشی از فعالیت این نوع شرکت‌ها برای مشتریان، افزود: مشارکت ایران خودرو و سایپا در ارائه خدمات نوروز راهی برای معرفی خدمات استاندارد به عموم جامعه است تا مردم با خدمات استاندارد امدادی آشنا شوند.

مدیرعامل امداد خودرو سایپا تصریح کرد:‌ تاکنون خدمات امدادی بر مبنای شماره شاسی خودرو ارائه می‌شد که در خدمات امداد عمومی سعی کردیم به جای شماره شاسی از کد ملی استفاده کنیم و به این ترتیب اگر یک نفر خودروی خود را عوض کرد، باز هم بتواند از خدمات امداد استاندارد ما برخوردار شود.

وی افزود: در حال حاضر 71 شرکت یدک‌کش امدادی در کشور فعال هستند که مشتریان شکایات زیادی از این شرکت‌ها دارند.

وی تصریح کرد: مشتریان ایران خودرو و سایپا می‌توانند با تماس با شماره 096550 از شرکت سایپا امداد بگیرند.

میانگین زمان انتظار، همچنان 30 دقیقه

علی جعفری مدیر عامل شرکت امداد خودرو ایران نیز در این مراسم با بیان اینکه 2190 اکیپ شبانه‌روزی برای ارائه امداد متقاضیان پیش‌بینی شده‌اند، گفت: مشتریان ایران خودرو و سایپا می‌توانند از طریق شماره 096440 از شرکت ایران خودرو امداد نوروزی بگیرند.

وی تصریح کرد: در همه شرکت‌های دنیا، میانگین زمان انتظار برای مشتری 40 دقیقه تعریف شده که ما قصد داریم این زمان را امسال به کمتر از 30 دقیقه در سطح کشور برسانیم.

وی افزود: زمان انتظار حداکثر 5 درصد امدادها بیش از 60 دقیقه است و 95 درصد امدادها نیز در زمانی کمتر از این رقم به مشتریان ارائه می‌شود.

این در حالی است که میانگین زمان انتظار مشتریان امداد خودرو ایران در دی امسال 30 دقیقه و در نوروز 91 نیز 26 دقیقه اعلام شده بود.

مصطفی وحیدزاده، مدیر عامل سایپا یدک نیز در این مراسم اظهار داشت: در مجموع 710 نمایندگی مجاز سایپا و 574 ناوگان امدادی شامل 317 پایگاه ثابت و سیار در طرح امداد نوروزی فعال هستند که از این تعداد 558 نمایندگی به صورت یک شیفت و 45 نمایندگی به صورت شبانه‌روزی فعالیت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه افزایش رضایت مشتری و کاهش زمان انتظار مشتری دو هدف عمده در طرح امداد نوروزی سال 93 هستند، گفت: هیچ‌گونه کمبودی برای تأمین قطعات یدکی نمایندگی‌ها و مشتریان وجود ندارد و پیش‌بینی‌ لازم برای ایام نوروز انجام شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!