سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۳ | ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
شرکت ملی گاز به جایگاه‌داران CNG بدهکار شد
۱۴:۴۳ | ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
اجاره خودرو
در پی افزایش نرخ كارمزد

شرکت ملی گاز به جایگاه‌داران CNG بدهکار شد

پرشین خودرو: دبیر انجمن CNG با اعلام خبر بازگشایی جایگاه‌های سی.ان.جی گفت: با اجرایی شدن افزایش کارمزد جایگاه‌های سی.ان.جی شرکت ملی گاز به جایگاه داران بدهکار می‌شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، مرتضی ابراهیمی مقدم دبیر انجمن صنفی CNG از بازگشایی جایگاه‌های عرضه سوخت CNG همزمان با آغاز تعطیلات سال نو خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر آمار دقیقی از تعداد جایگاه‌های تعطیل کشور موجود نیست اما با توجه به تصمیماتی که در زمینه افزایش نرخ کارمزد جایگاه‌های CNG گرفته شده همه 2100 جایگاه CNG فعال خواهند شد.

وی تصریح کرد: افزایش دو برابری کارمزد تصویب شده اما باید از سوی معاون اول رئیس جمهور به وزارت نفت ابلاغ شود که پس از آن گازرسانی به جایگاه‌های عرضه CNG از سوی شرکت ملی گاز آغاز می‌شود.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: چنانچه شرکت ملی گاز نسبت به تقسیط بدهی جایگاه‌داران اقدام کند با افزایشی که در نرخ کارمزدها اعمال شده جایگاه‌داران ضمن اینکه می‌توانند خسارت‌های وارد شده را پوشش دهند در شرایط مطلوب‌تری نیز به مردم خدمات رسانی خواهند داشت.

وی به ایلنا گفت: نرخ کارمزد برای جایگاه‌های بخش خصوصی 80 و شهرداری ها 70 تومان تعیین شده که 10 درصد از این میزان نزد شرکت ملی پالایش و پخش جهت درجه بندی جایگاه‌ها باقی خواهد ماند.

دبیر انجمن صنفی CNGتوضیح داد: افزایش قیمت کارمزد در واقع در قالب کاهش قیمت گاز ارسالی به جایگاه‌ها اعمال شده به این صورت که تا کنون قیمت هر متر مکعب گاز تحویلی به جایگاه‌دار 270 تومان بود که 310 تومان نیز به مردم فروخته می‌شد اما در حال حاضر از 270 به 230 تومان برای جایگاه‌های بخش خصوصی و برای جایگاه‌های شهرداری‌ها نیز از 270 تومان برای هر متر مکعب به 240 تومان کاهش می‌یابد.

وی همچنین یادآور شد که افزایش کارمزدها قرار است از ابتدای سال 92 برای تمامی جایگاه‌ها اعمال شود و به این ترتیب در قبوض مربوطه جایگاه‌داران از شرکت ملی گاز بستانکار می‌شوند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سی ان جیکارمزد
نظر بینندگان
!
!
!