شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
خبر بد برای خودروهای عمومی
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
اجاره خودرو

خبر بد برای خودروهای عمومی

پرشین خودرو: خودروهای عمومی (برخلاف خودروهای شخصی) ،تنها ۱۰ درصد از سهمیه بنزین خود را می توانند به مدت یک ماه ذخیره کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور با تاکید بر اینکه وسایل نقلیه عمومی سوختشان را باید در خدمت عموم مصرف کند، افزود: ذخیره تمام سوخت برای خودروی عمومی بی معنی است.

به گفته محسن روحانی در گذشته یک سوم سهمیه بنزین یک ماه خودروی عمومی ذخیره و به ماه بعد منتقل می شد که این میزان از اواخر سال گذشته به ۱۰ درصد تقلیل یافته است.

وی درباره امکان ذخیره نفت گاز برای خودروهای عمومی نیز گفت: این میزان برای خودروهای نفت گاز سوز حداکثر دو روز است.

مدیر سامانه هوشمند سوخت توضیح داد: به عنوان مثال به مینی بوس ۶۰ لیتر نفت گاز در روز تعلق می گیرد که در صورت سوخت گیری نکردن در یک ماه، تنها این سهمیه به مدت دو روز (معادل ۱۲۰ لیتر) در کارت ذخیره خواهد شد.

سهمیه بنزین خودروهای شخصی محفوظ است

روحانی همچنین در مورد خودروهای دوگانه سوز شخصی گفت: در این مورد نیز بنزین خودروهای شخصی در کارت ذخیره و به ماه بعد منتقل می شود.

به گفته وی سهمیه بنزین خودروهای دو گانه سوز عمومی (بنزین - سی ان جی و بنزین - ال پی جی) کمتر از خودروهای بنزین سوز است که در این مورد نیز ۱۰ درصد آن به ماه بعد منتقل می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!