پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
کشف 82 خودرو و موتورسیکلت مسروقه
۱۰:۳۳ | ۱۳۹۳/۰۱/۲۴

کشف 82 خودرو و موتورسیکلت مسروقه

پرشین خودرو: رییس پلیس پیشگیری پایتخت از اجرای طرح امنیت محله محور در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: طی این عملیات 82 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه کشف و چهار سارق حرفه ای موتورسیکلت و خودرو دستگیر شدند.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ محسن خانچرلی، رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، ضمن اشاره به اجرای طرح امنیت محله محور در پایتخت از نتیجه اقدامات این طرح و همچنین جزییات اجرای آن سخن گفت.

این مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت: بر اساس تدابیر رییس پلیس پایتخت و همچنین درخواست و تاکید شهروندان در خصوص اجرای طرح امنیت محله محور در محدوده شهر تهران، طرح پیشگیری از سرقت و برخورد با سارقان از سوی تیم های عملیاتی این پلیس به اجرا درآمد.

وی افزود: در این طرح که تیم های عملیات یازده سرکلانتری تهران بزرگ حضور داشتند، طرح کنترل و سرکشی از محل های جرم خیز به منظور پاکسازی، دستگیری متهمان و کشف وسایل نقلیه اعم از خودرو و موتورسیکلت مسروقه اجرا شد که طی آن کلیه نقاط جرم خیز، پارکینگ ها و محل هایی که امکان سرقت وجود داشت تحت بازرسی و نظارت قرار گرفت.

به گزارش فارس، رییس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: این طرح از روز گذشته آغاز و بامداد امروز خاتمه یافت که طی آن 58 دستگاه خودرو، 24 دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف و در این ارتباط چهار سارق خودرو و موتورسیکلت در طرح های عملیاتی شناسایی و بازداشت شدند.

سرهنگ خانچرلی در پایان با اشاره به اجرای طرح امنیت محله محور در روزهای آتی نیز تصریح کرد: طرح امنیت محله محور بر اساس درخواست شهروندان و تدابیر رییس پلیس تهران بزرگ به اجرا درآمده و این طرح در روزهای دیگر نیز اجرا خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!