شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۲ | ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
شاسی بلند کوپه!
۱۰:۳۲ | ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
اجاره خودرو

شاسی بلند کوپه!

پرشین خودرو: مرسدس بنز در نمایشگاه خودرو پکن خودرو در حد طراحی به نمایش گذاشت که ویژگی های دو استایل مختلف خودرو را در هم ادغام کرده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، مرسدس بنز می خواهد ظاهر زیبا و فریبای استایل کوپه را با قابلیت های یک شاسی بلند مثل رفتن به کوه و دشت و دمن تلفیق کند و این اولین خودروسازی نیست که استایل های مختلف خودرو را به هم تلفیق می کند نمونه ی آن سری 6 ب ام و و زی دی ایکس آکورا هستند و حالا هم مرسدس بنز شاسی بلند کوپه ی خود را در نمایشگاه بین المللی خودروی پکن به نمایش در آورده است.

طول این خودرو 16 فوت (4 متر و 87 سانتیمتر) و عرض آن 6 فوت (1 متر و 82 سانتیمتر) با رینگ های 22 اینچ (55 سانتیمتر) است و جلوپنجره کرومیک این خودرو حجم زیادی از جلوی خودرو را به خود اختصاص داده و آرم بزرگ مرسدس بنز را احاطه کرده طوری که تأکید زیادی روی بنز بودن این خودرو دارد. درست در نقطه مقابل جلوپنجره این خودرو که خیلی جلب توجه می کند، بقیه استایل بدنه خودرو است که بسیار ظریف و نرم است. شیب یا انحنایی که از ستون A شروع می شود و به چراغ های عقب ختم می شود باعث شده که این شاسی بلند ظاهری کوپه پیدا کند. این شکل و شمایل هر چقدر هم که اسپورت باشد اما روی یک خودروی شاسی بلند کمی عجیب و غریب است.

این خودرو یک موتور 3 لیتری 6سیلندر دارد که با یک توربوشارژر دوقلو 333 اسب بخار و 354 پوند برفوت گشتاور ایجاد می کند. گیربکس آن هم اتوماتیک 9سرعته از نوع 9G-Tronic است که نیروی قوای محرکه را به هر 4 چرخ منتقل می کند.

نظر بینندگان
!
!
!