سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۴۵ | ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
سهمیه بنزین خودروهای شخصی امشب واریز نمی شود
۱۷:۴۵ | ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
اجاره خودرو
ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت اطلاعیه داد:

سهمیه بنزین خودروهای شخصی امشب واریز نمی شود

پرشین خودرو: ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در اطلاعیه ای اعلام کرد: سهمیه ناوگان حمل‌ونقل عمومی و کرایه‌ها از اول اردیبهشت بدون تغییر واریز می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، در این اطلاعیه‌ آمده است: طی روزهای آینده قیمت و سهمیه خودروهای شخصی طبق مصوبات ستاد هدفمندی یارانه‌ها اعلام می‌ شود.

همچنین برای حمایت از خدمات حمل و نقل عمومی و جلوگیری از افزایش کرایه‌ها سهمیه اردیبهشت ماه خودروهای عمومی تاکسی، وانت‌بار، آژانس و سایر خودروهای عمومی همانند ماه‌های قبل بدون تغییر سهمیه و قیمت از اول اردیبهشت اعمال می‌شود و این سهمیه‌ها تا زمان اجرای فاز دوم اعتبار دارد که با آغاز فاز دوم سهمیه‌های جدید اعمال می‌شود.

در خصوص سهمیه اردیبهشت خودروهای شخصی نیز فعلا این خودروها تا آغاز فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها می‌توانند از ذخیره بنزین 400 تومانی ماه‌های قبل و بنزین نیمه‌ یارانه‌ای 700 تومانی استفاده کنند و طی روزهای آینده قیمت و سهمیه خودروهای شخصی طبق مصوبات ستاد هدفمندی یارانه‌ها اعلام می‌ شود.

بدیهی است برای تمام خودروها از ابتدای اجرای فاز دوم هدفمندی در ماه جاری، قیمت‌ها و سهمیه‌های جدید اعمال می‌شود و برابر تصمیمات، سهمیه ذخیره خودروهای شخصی ابطال نشده و مردم بدون محدودیت می‌توانند از این سهمیه‌ها نیز استفاده کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!