سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۲ | ۱۳۹۳/۰۲/۰۸
تویوتا نقل مکان می کند
۱۰:۵۲ | ۱۳۹۳/۰۲/۰۸
اجاره خودرو

تویوتا نقل مکان می کند

پرشین خودرو: تویوتا محل استقرار مقر اصلی خود در آمریکا را تغییر می دهد. گویا تویوتا تصمیم دارد ساختمان اصلی خود در آمریکا را به ایالت تگزاس منتقل کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، تویوتا اعلام کرده که تغییرات مهمی در عملیات خود در خاک ایالات متحده در نظر گرفته که به احتمال زیاد یکی از برنامه های این عملیات تغییر مقر اصلی به تگزاس است. تویوتا از سال 1957 در ایالت کالیفرنیای آمریکا استقرار یافته در حالی که سه غول خودروسازی آمریکا در شهر دیترویت ایالت میشیگان مستقر هستند. مقر فعلی تویوتا در کالیفرنیا مسئول تبلیغات، بازاریابی و توزیع و فروش خودروهای تویوتا، لکسوس و سایون است. مقر اصلی تویوتا 6156 نفر کارمند دارد و برای ایجاد آن 2.3 میلیارد دلار سرمایه گذاری صورت گرفته است.

یکی از فرزندان کارکنان تویوتا در آمریکا در توییتر خود نوشته است که «پدر و مادرم در تویوتا کار می کنند و گفته اند که قرار است مقر اصلی به تگزاس منتقل شود. اما من عمراً جابه جا شوم، به هیچ وجه.»

حدس و گمان ها در مورد مکان جدید بیشتر به سمت و سوی شهر ریچاردسن ایالت تگزاس در نزدیکی پلانو است. به احتمال زیاد این تغییر سه سال طول خواهد کشید. معلوم نیست که سازمان خدمات مالی تویوتا هم قصد تغییر مکان داشته باشد یا نه اما به هر حال 3286 نفر هم در آن سازمان مشغول به کار هستند. قدر مسلم تویوتا باید مشوق هایی را در نظر بگیرد و الا رفتن از ایالات کالیفرنیا و شهر لس انجلس به ایالت تگزاس و شهری مثل ریچاردسن برای کارکنان تویوتا خیلی خوشایند نخواهد بود.

واقعیت این است که این اقدام اگر عملی شود، کاهش هزینه بسیار چشمگیر ایجاد می کند و ارتباط بین سازمان بازاریابی و فروش با سازندگان به شدت تقویت می شود.

نیسان هم در سال 2005 چنین اقدامی را در پیش گرفت و مقر خود را از گاردنای کالیفرنیا به نشویل در ایالت تنسی تغییر داد. کارلوس قصن [گُن] مدیر عامل اتحاد رنو-نیسان این اقدام را در جهت کاهش هزینه توصیف کرده بود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تویوتانقل مکان
نظر بینندگان
!
!
!