شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۷ | ۱۳۹۳/۰۲/۱۶
پورشه در فکر شاسی بلند کوپه
۱۰:۳۷ | ۱۳۹۳/۰۲/۱۶
اجاره خودرو

پورشه در فکر شاسی بلند کوپه

پرشین خودرو: تب و تاب شاسی بلند کوپه خودروسازان بزرگ را در برگرفته است. اکنون این روند را می توان در خودروهای آئودی Q7، فولکس توآرگ، لامبورگینی اورس و بنتلی فالکن، مردسدس بنز MLC و ب ام و ایکس6 مشاهده کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، وقتی که پورشه در سال 2002 مدل کاین Cayenne را معرفی کرد برای همه تعجب آور بود چون انتظاری که از پورشه می رفت خودروهای اسپورت با عملکرد (شتاب و سرعت) بالا بود و معرفی یک شاسی بلند شگفتی به همراه داشت و کسی انتظار چندانی نداشت تا این که ظرف یک دهه به قدری پورشه پیشرفت کرد که سودآوری آن از کمپانی مادر یعنی فولکس واگن پیشی گرفت.

پورشه بعد از گذشت 12 سال از معرفی شاسی بلند کاین خودروهای پانامرا و ماکان و نسل دوم کاین را عرضه کرد. اما ظاهراً قرار نیست موضوع به همین جا ختم شود.

آن گونه که از خبرهای رسیده بر می آید، پورشه در مراحل نهایی طراحی خودروی کاین کوپه ی 5در است که شباهت زیادی به ب ام و ایکس6 و مرسدس بنز MLC دارد. اگر این خودرو معرفی شود، در حقیقت نسل سوم کاین است که به بازار عرضه خواهد شد. اما ضروریات تولید حکم می کند که معرفی این خودروی شاسی بلند کوپه تا اوایل سال 2018 طول بکشد.

کاین کوپه مشترکات زیادی با کاین MkIII یعنی نسل دوم کاین دارد و به همین دلیل شباهت های زیادی به آئودی Q7، فولکس واگن توآرگ، لامبورگینی اروس و بنتلی فالکن خواهد داشت اما به هر حال باید نقاط متمایز کننده ای هم داشته باشد که باید در سقف خودرو و خطوط روی سقف خودرو داشته باشد تا اسپورت تر به نظر آید، هر چه باشد میراث پورشه آن شکل و شمایل اسپورت آن است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!